1265
1273
عنوان

خانمای متاهل میشه کمک کنین

1613 بازدید | 55 پست

خانما آزمایش خاصی هست که بتونم ثابت کنم از هیچ آمپول یا قرص ضد بارداری ای استفاده نکردم ؟

اگه به دکتر بگم برام کاری میکنه مسخرم نمیکنه؟😓

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1279
1320

مطمئن نیستم ولی چون قرصای ضد بارداری سطح هورمونارو تغییر میدن شاید بشه با آزمایش هورمون مشخص بشه که مصرف کردین یا نه،ولی بازم میگم مطمئن نیستم

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
خب بابا معلومه دیگه بچه اش سقط شده چون اولش نمیخواسته حالا همسرش یا خانواده همسرش گیر دادن که خودت ا ...

قرص بارداری که منجر به سقط نمیشه.

هر طوفانی ریشه های مرا محکم تر میسازد.

حالا برا چی می پرسی؟

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
1226
قرص بارداری که منجر به سقط نمیشه.

خب پس بچه نمیخواسته همسرش گفته من بچه میخوام، اونم گفته پس من قرص میخورم که باردار نشم، قرص نخورده اما باردار هم نشده، حالا شوهرش میگه قرص خوردی

1290