1803
1804
عنوان

خانمای متاهل میشه کمک کنین

2854 بازدید | 55 پست

خانما آزمایش خاصی هست که بتونم ثابت کنم از هیچ آمپول یا قرص ضد بارداری ای استفاده نکردم ؟

اگه به دکتر بگم برام کاری میکنه مسخرم نمیکنه؟😓

چرا ثابت کنی

ببخشید فضولم😶

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

چیز ناممکن وجود نداره

خدایا بغلم کن که به نوازش دستات احتیاج دارم تا دنیام قشنگ بشه💖💖💖💖                                                                                                                                           💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.        
1805
1771

مطمئن نیستم ولی چون قرصای ضد بارداری سطح هورمونارو تغییر میدن شاید بشه با آزمایش هورمون مشخص بشه که مصرف کردین یا نه،ولی بازم میگم مطمئن نیستم

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

حالا برا چی می پرسی؟

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
1794
قرص بارداری که منجر به سقط نمیشه.

خب پس بچه نمیخواسته همسرش گفته من بچه میخوام، اونم گفته پس من قرص میخورم که باردار نشم، قرص نخورده اما باردار هم نشده، حالا شوهرش میگه قرص خوردی

1774