2726
عنوان

دوستان ؟! لطفا ....جنینم میمیره ، راهنمایی میخوام ؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 3112 بازدید | 103 پست
انشاءالله برام دعا کنید الانم لحظه اذانه من می رم برای نماز ممنون از راهنماییت دوست عزیز امیدوارم به حق همین لحظه زیبا و روحانی خدا حاجب دل همه مخصوصاً شما رو بده عزیزم
خدایا شکرت به خاطر همه چیز و مهم تر از همه فرشته کوچک خوشبختیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها منم 2 بار سقط کردم و الان 7 ماهه منتظر حاملگی سومم هستم. اما خیییییییییییلی میترسم. حس میکنم بازم همون مراحل دفعه های پیش برام اتفاق می افته. آز + سونو و کورتاژ... . چند ماهه دارم آسپرین میخورم و تو بارداری هم هپارین بم گفته بزن.
خداوندا نعمتت را به من هبه کن نه عاریت... آمین.
2728
تبسم جون نگاه ما نکن . ما مشکلمون جای دیگست . اصلا نترس . خدا بزرگه . انشالله میشی و میزنی

نه اصلا . منم بلد نبودم اما بعد از دو بار دیدن دیگه میتونی بزنی . من که برام عادت بود و اگه یادم میرفت انگار یه چیزی گم کردم
لیلا جون ما هم تو فامیلمون یه نفر بود سقط میکرد سه تا بچه اش سقط شد رفت مرکز ناباروری رویان تحت نظر دکترهای اونجا باردار شد و شکر خدا الان هم بجه اش دنیا اومد حتما اگه خواستی باردار شی این دفعه تحت نظر دکتر های خوب برو
در بیکرانه زندگی دو چیز افسونم کرد،آبی اسمان که میبینم و میدانم نیست و خدایی که نمیبینم و میدانم هست.