2726
عنوان

کیامثل من دیگ ب فکربچه دوم نیستن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 574 بازدید | 58 پست
چه جالب دوسالشه میگه نینی بیار لابد بقیه جلوش گفتن پسر منم دوسالشه والا تو ایت اوضاع مملکت دیگه مگ ...

خواهرشوهرم بچه اورد جرات ندارم برم خونشون جیغ میزنه میگ نی نی روبرداریم ببریم خونمون میگم نمیشه مال عمه اس میگ پس بخربرام یدونه😦😦😦

من دچارنقص عضلانی هستم😢😢😢😢                         وقتی میخندم لپام چال میشه😅😅😂😂😂😂

من فقط میگم همین سالم بیاد اوففف چقد سختی کشیدم خدا کنه سالم بیاد دیگه بسته

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم یه دختر پنج ساله دارم،حتی فکرشم سخته تو این اوضاع و شرایط،ولی شوهرم دوست داره بچه ی دوم،همش داره غر میزنه،موندم چه کنم.

بترسین از آدم راستگو،که اگه دروغ بگه حرفش سند؛و همه باور میکنن😐
2728

من بخاطر دخترم میخوام یه بچه دیگه بیارم، ، بچم خیلی تنهاست

میدونم بعد از لحاظ مالی به مشکل برمی خوریم ولی میخوام ریسک کنم و یه بچه دیگه بیارم انشالله

روی پیشونی فرشته ها نوشته ، هر کی دختر داره جاش وسط بهشته 😍😍😍😍من یه بهشتی ام 😀
الان دیگه کسی تو ایران فکر بچه اول و حتی ازدواج هم نیست. ماها که یکی داریم شاخ غول شکستیم والا

ی چی بگم تعجب کنی یکی از فامیلامون دوتا پسر داره دوساله داره میره دکتر زیر نظر دکترباردار نمیشه بچه سوم میخواد هی بهش‌میگم ببین خدا هم نمیخواد تو این اوضاع بچه سوم بیاد گوش نمیده تازه ی عالمه نذر ونیاز هم کرده خدایا جهالت تا چقدر تازه وضع مالیشون هم متوسط رو ب پایین 

این که مملک معلوم نیست اوضاعش باید زندگی نکرد ....زندگی در جریانه یه جایی جنگ بچه دنیا نمیارن منم طر ...

یعنی بیاریم؟

من اوضاع مالیم خیلی خوبه ولی خودم حوصله ندارم

البتا الان بچم ۶ماهشه ها ولی در کل از بچه اوردن دیگه بیزارم کلا 

میخام اگه بشه شوهرم لوله هاشو ببنده

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐

شوهرم عاشق بچه بود ولی الان اصلا راضی نمیشه .تازه دخترمو از شیر وما یبیبی گرفتم ماهی ۵۰۰پول شیر خشک و مای بیبی میدادم لباس ودکتر بقیه چیزا بماند 

من دچارنقص عضلانی هستم😢😢😢😢                         وقتی میخندم لپام چال میشه😅😅😂😂😂😂
چه جالب دوسالشه میگه نینی بیار لابد بقیه جلوش گفتن پسر منم دوسالشه والا تو این اوضاع مملکت دیگه مگ ...

والا اونی که میخواد دوباره بیاره فک کنم خوشخیال عالمه

بزودی میرم قاطی متاهلااااا😅😅😅😅😅😅

من که بچه دوم بی بچه والا دروغ چراتا قبل بچه بی پول بودیم الان دوساله یهو ترکوندیم میخوام سالهای بی پولی رو جبران کنم حوصله بیخوابی دوباره رو ندارم عرضه داشته باشم همین یدونه رو بزرگ کنم 

2706