1351
1341
عنوان

کیامثل من دیگ ب فکربچه دوم نیستن؟

551 بازدید | 58 پست

دخترم دوسالشه یسره میگ مامان نی نی بیاربرام‌من تنهام ی بچه کوچیک میبینه دیگ نمیشه ازش جداش کردتوشهرغریبم ولی اصلا بهش فکر نمیکنم شرایطش رو ندارم مملکتم ک معلوم نیس اوضاعش🙁🙁🙁🙁🙁🙁

من دچارنقص عضلانی هستم😢😢😢😢                         وقتی میخندم لپام چال میشه😅😅😂😂😂😂

چه جالب دوسالشه میگه نینی بیار

لابد بقیه جلوش گفتن

پسر منم دوسالشه والا تو این اوضاع مملکت دیگه مگه جرات داریم بچه دوم بیاریم

هر وقت می خواهی از کسی ایراد بگیری فقط یادت باشد که همه مردم دنیا شانس و بختی را که تو داشتی را نداشتند!

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

حق داری..مال من نیومده کلی هزینه ی وسایل و اتاق و این چیزا شده .. تازه اصلا چیز اصافی نخریدم

بیبی گارفیلد پنج هفته و دوروز زودتر از انتظار ما با سزارین اورژانس به دنیا اومد و دنیا رو جا قشنگتر ی کرد😍
1350
1307

بچه دو ساله فکرمیکنه اون عروسکه

چه درکی داره آخه از بچه؟

به شرایط خودت رجوع کن

《در واقع حقیقت فمینیسم،انبوه زنان آشفته و خسته از کاری است که کودکان خود را به مهد کودک سپرده و دنبال شغل کم دستمزدی می شتابند که حتی با آن علاقه هم ندارند》 برگرفته از کتاب "شعار برابری در تابوت صورتی"

این که مملک معلوم نیست اوضاعش باید زندگی نکرد ....زندگی در جریانه یه جایی جنگ بچه دنیا نمیارن منم طرز فکر شمارو داشتم قبلا ولی وقتی تنهایی بچمو میبینم دلم میسوزه میگم وقتی بزرگ شد تنها میشه نه خواهری نه برادری در حق بچه هامون ظلم نکنیم 

1308
چه جالب دوسالشه میگه نینی بیار لابد بقیه جلوش گفتن پسر منم دوسالشه والا تو ایت اوضاع مملکت دیگه مگ ...

خواهرشوهرم بچه اورد جرات ندارم برم خونشون جیغ میزنه میگ نی نی روبرداریم ببریم خونمون میگم نمیشه مال عمه اس میگ پس بخربرام یدونه😦😦😦

من دچارنقص عضلانی هستم😢😢😢😢                         وقتی میخندم لپام چال میشه😅😅😂😂😂😂

من فقط میگم همین سالم بیاد اوففف چقد سختی کشیدم خدا کنه سالم بیاد دیگه بسته

..خدایا خدایا. ...تو با این بزرگی ...در این اسمانها....چنین آرزوی بدین کوچکی را ..... برآورد.. خدایا...................................................................خدا جونم ممنون بخاطر نعمتی که بهم دادی همیشه شکر گذارتم 🙏

منم یه دختر پنج ساله دارم،حتی فکرشم سخته تو این اوضاع و شرایط،ولی شوهرم دوست داره بچه ی دوم،همش داره غر میزنه،موندم چه کنم.

بترسین از آدم راستگو،که اگه دروغ بگه حرفش سند؛و همه باور میکنن😐
1346