2737
2734
عنوان

بعد از زایمان طبیعی...

454 بازدید | 45 پست

سلام ۱۵روز پیش زایمان کردم حالا از دیروز احساس پُری توی واژنم دارم ممکنه ادم ی دفعه افتادگی رحم یا مثانه بگیره؟ یا ممکنه برای بخیه هام باشه؟ 

دوروزم هست موقع ادرار انگار سوزن توی محل ادرارم میزنن، فکر کنم عفونت ادراری گرفتم البته رعایت میکنم مثلا بعد دسشویی بااب بتادین خودم رو میشورم خوب خشک میکنم

زیادم راه میرم و کار میکنم لبه های بیرونی بدنم درد بدی میگیرن،

خانمایی ک بعد زایمان افتادگی رو تجربه کردن علایمش رو لطفا بگید، کگل کار کنم برای رفع شدنش کافیه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بسلامتی عزیزم،منم چن وقت دیگه زایمان دارم طبیعی بچه اولمه و کلی استرس ک هرشب خواب زایمان میبینم زایمانتون چطور بود میشه تحمل کرد؟؟

خداجونم شکرت هزار بار شکرت بابت نی نی،، باارزش ترین هدیه رودادی.انشالله همه ی منتظرا دامنشون سبز شه آمین
2731
اخه چرا طبیعی زایمان میکنین؟

عزیزم سزارین ک اختیاری نیست همه دکترا تشویق میکنن ب زایمان طبیعی من خودم ب شدت ترس دارم از طبیعی ولی چ میشه کرد فقط ی دکتر توشهرماسز میکنه و 18میلیون میگیره و من ندارم این مبلغو ومجبورم ب طبیعی

خداجونم شکرت هزار بار شکرت بابت نی نی،، باارزش ترین هدیه رودادی.انشالله همه ی منتظرا دامنشون سبز شه آمین
عزیزم سزارین ک اختیاری نیست همه دکترا تشویق میکنن ب زایمان طبیعی من خودم ب شدت ترس دارم از طبیعی ولی ...

برا ما هم نمیکنن اما من با بدبختی یه دکتر چشم و ارتوپد پیدا کردم بهم مجوز سزارین بدن... و الا دکتر زنان هیچکدوم دیگه سزارین نمیکنن

دخترم تمام زندگی من
2738
راضی ام، فرداش سرپا بودم، تازه دوس داشتم طبیعی رو تجربه کنم بیشتر بخاطر سلامت بچم، شرایطمم خوب بود&n ...

چرا من احساس میکنم طبیعی زایمان کنم همه دل و رودم میاد بیرون

دخترم تمام زندگی من
برا ما هم نمیکنن اما من با بدبختی یه دکتر چشم و ارتوپد پیدا کردم بهم مجوز سزارین بدن... و الا دکتر ز ...

اره واقعا خیلی نامردن بخدا شده کابوس برام زایمان یعنی میتونم بچمو بسلامت بدنیا بیارم

هزار تا پشت سر هم؟ پنج ثانیه منقبض کنم بعد شل کنم کافیه؟

هزاران تا 

تو هر حالتی که هستی

دراز کشیدی نشستی غذا میپزی، هر وقت یادت بود

بیشتر منقبض کن، ده ثانیه یا بیشتر، بتدریج میتونی بیشترش کنی

کاربر ۸۹، اکنون ۹۸! 
عزیزم سزارین ک اختیاری نیست همه دکترا تشویق میکنن ب زایمان طبیعی من خودم ب شدت ترس دارم از طبیعی ولی ...

من بیمارستان نیمه خصوصی بودم هزینه سزارین دو تومن بود با دفترچم، من خودم با مامای خصوصی برای طبیعی۱۲۰۰پرداخت کردم دکتره هم میگفت بچت بزرگه راضی باشی بریم سزارین ، من خودم دوس داشتم طبیعی بیارم اگر رضایت میدادم نیم ساعته تموم بود ولی خودم نخواستم

من بیمارستان نیمه خصوصی بودم هزینه سزارین دو تومن بود با دفترچم، من خودم با مامای خصوصی برای طبیعی۱۲ ...

خب چطور بود خیلی سخت بود؟

2706