2726
عنوان

دوستانم کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 8893 بازدید | 1419 پست
ان  شاءالله ب حق همین اذان خدا شفای خیرش بدع ان  شاءالله ان  شاءالله ان  شاءالله

ممنون از دعای خیر شما.خیلی لطف کردین.حاجت روا باشی عزیز

تو بندگی چو گدایان به شرط مزد مکن...که دوست خود روش بنده پروری داند

ممنون از شما عزیزانی که لطف میفرمایید اینجا سرمیزنید و با دلهای مهربونتون با ماهمصدا میشید.الهی بحق فرق شکافته ی امیرالمومنین ع رستگار دنیا وآخرت باشید و با سلامتی عزیزانتون امتحان نشید.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بااجازتون برم کمی استراحت کنم تا بچه هام بیدار نشدند.میبخشید تشریف میارید نیستم.حاجت روا باشید انشاالله.التماس دعا

سلام دوستان عزیز.کیارش کوچولوی 4ماهه، پسر یکی از دوستهای نینی سایتیمون از عید متاسفانه دچار تشنج مقا ...

باشه حتما ميفرستم

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)
2728

اللهم صل علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم

اللهم اشف کل مرضانا به حرمت مولاتنا فاطمه الزهرا سلام الله علیهم آمییین# ⁦🙏🏼⁩🌼

سلام دوستان عزیز.کیارش کوچولوی 4ماهه، پسر یکی از دوستهای نینی سایتیمون از عید متاسفانه دچار تشنج مقا ...

سلام عزیزم، چشششم حتمااا میفرستم، ان شاء الله. که به زودی شفا پیدا میکنن🙏

من به دستای خدا خیره شدم....... معجزه کرد!!

چشم عزیزم انشالله به حق این ایام هرچه زودترشفابگیره فرشته کوچولووهیچ مادرمریضی بچه اش رونبینه 

برای سلامتی دخترم دعاکنید

چشم میفرستم ایشالا که مشکلی نیست

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2706