2410
2553
عنوان

دوستانم کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 8886 بازدید | 1419 پست
سلام دوستان عزیز.کیارش کوچولوی 4ماهه، پسر یکی از دوستهای نینی سایتیمون از عید متاسفانه دچار تشنج مقا ...

حتما براش میفرستم و آیت الکرسی هم میخونم براش انشالله خدا خیلی زود شفاش بده الهی آمین🙏😔

🌺اللهم صلی علی محمد و آله محمد و عجل فرجهم🌺
چشم عزیزم حتما میفرستم و قابل باشم سر نمازم دعاش میکنم...

چشمتون به جمال مهدی فاطمه س روشن عزیز.خیلی محبت کردی.حاجت روا باشی

تو بندگی چو گدایان به شرط مزد مکن...که دوست خود روش بنده پروری داند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم براش میفرستم انشاءالله به حق حضرت زهرا ،به حق حضرت ابوالفضل خدا شفاشو بده هم کیارش کوچولو هم همه ...

متشکر از مهربونی شما دوست گرامی

الهی شماهم حاجت روا باشی و خیر عمر و عزیزانت را ببینی.ممنون

حتما براش میفرستم و آیت الکرسی هم میخونم براش انشالله خدا خیلی زود شفاش بده الهی آمین🙏😔

ممنونم از محبت شما.الهی بحق این ایام عزیز حاجت روا باشی.یکدنیا سپااااس

2456
سلام دوستان عزیز.کیارش کوچولوی 4ماهه، پسر یکی از دوستهای نینی سایتیمون از عید متاسفانه دچار تشنج مقا ...

چشم میخونم عزیزم

انشاالله هر چه زودتر حالش خوب بشه

الهی هیچ بچه ای مریض نباشه

من یه دختر شاد و پر از انرژی مثبتم...من پر از عشقم...من رویاهای قشنگ زیادی دارم که به همشون میرسم... خدایا شکرت❤  
چشم میخونم عزیزم انشاالله هر چه زودتر حالش خوب بشه الهی هیچ بچه ای مریض نباشه

چشمتون به جمال آقاصاحب الزمان عج روشن.خیلی مهربونی میکنی.حاجت روا باشی عزیز

ممنونم دوستان عزیز که دریغ نمیکنید و با صدای دل مهربونتون مارو یاری میکنید.الهی به حق ۱۴ معصوم ع الساعه حاجات قلبیتون برآورده بخیر بشه

این تاپیک عمومی است و ازحضور همه ی بزرگواران استقبال میشه و بسیاااار ممنوووووووونم.من بعضی دوستان را اتفاقی اینجا دعوت میکنم که تاپیک بیشتر دیده بشه.شاید شفای پسرکوچولومون نیاز به حرمت صدای شما داشته باشه.ممنون که تنهامون نمیذارید.حاجت روا باشید انشاالله

2714

سلام دوستان عزیز.کیارش کوچولوی 4ماهه، پسر یکی از دوستهای نینی سایتیمون از عید متاسفانه دچار تشنج مقاوم به دارو شده وهنوز علتش را تشخیص ندادن.میشه بزرگواری کنید با دل مهربونتون با ما همصدا بشید و133 صلوات تقدیم به خانم ام البنین س مادرحضرت عباس ع کنید که انشاالله واسطه بشن پسرشون باب الحوائج شفای این پسرکوچولوی معصوم را بدهند.

الهی حضرت عباس ع به حرمت مادرشون نگاهی بهمون بندازند و هم شفای کیارش جون را بدهند و هم شما عزیزان که واسطه ی خیر هستید حاجت روا باشید.

یک دنیا سپاس

خدا خیرتون بده اگر میتونید دوستانی را دعوت کنید یا تاپیک پربازدید دارید ممنون میشم دوستانمون را به اینجا دعوت و تگ کنید.الهی به حرمت دلها و صداهای شماها خدا دستمونو خالی برنگردونه.

میبخشید اگه دوستانی توی ختمهای قبلی بودن مجدد صدازدم.نمیخوام بیش ازین زحمت بدم.تعداد عزیزانیکه بهمون لطف داشتن و توی تاپیک اومدن خیلی بود و بعضا من فراموش کردم.شرمندتون

@ed1985    

@سوفیایی    

@اسفند97    

@mamani_roham    

@fateme373    

یا كاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكْشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ

سلام چشم میفرستم....انشالله به حق این ماه به زودی شفا پیدا کنه .

چشمتون به جمال نورانی آقامون حضرت ولیعصر عج روشن.

سپاس از محبتتون.حاجت روا باشی

سلام دوستان عزیز.کیارش کوچولوی 4ماهه، پسر یکی از دوستهای نینی سایتیمون از عید متاسفانه دچار تشنج مقاوم به دارو شده وهنوز علتش را تشخیص ندادن.میشه بزرگواری کنید با دل مهربونتون با ما همصدا بشید و133 صلوات تقدیم به خانم ام البنین س مادرحضرت عباس ع کنید که انشاالله واسطه بشن پسرشون باب الحوائج شفای این پسرکوچولوی معصوم را بدهند.

الهی حضرت عباس ع به حرمت مادرشون نگاهی بهمون بندازند و هم شفای کیارش جون را بدهند و هم شما عزیزان که واسطه ی خیر هستید حاجت روا باشید.

یک دنیا سپاس

خدا خیرتون بده اگر میتونید دوستانی را دعوت کنید یا تاپیک پربازدید دارید ممنون میشم دوستانمون را به اینجا دعوت و تگ کنید.الهی به حرمت دلها و صداهای شماها خدا دستمونو خالی برنگردونه.

میبخشید اگه دوستانی توی ختمهای قبلی بودن مجدد صدازدم.نمیخوام بیش ازین زحمت بدم.تعداد عزیزانیکه بهمون لطف داشتن و توی تاپیک اومدن خیلی بود و بعضا من فراموش کردم.شرمندتون

@mehrabaniii    

@artin92    

@دخترتبریز‍ 

@الی_شیرازی    

@کاربرسایت    

یا كاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكْشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ

یک دنیا سپاس

@آذرماهی۷۵      

@khanomeaghaseyed      

@ننه_بارون      

@پرواز؛      

@zahra544    

من الان تا اذان صبح میخونم براش

متشکر از لطفتون.الهی بحق این ساعات عزیز حاجت روا باشی.خیلی ممنون

2706