2737
2734
عنوان

ای عم بیمااار.کمبود کلسیم و دی.و...

20826 بازدید | 81 پست

سلام .بچه ها پادرد دارم میمیرم.دیگه خسته شدم.من ۲۵سالمه....ولی الان ۴ساله درگیر نرمی غضروف شدم....زانو درد امانمو بریده الان یه هفتس تیرکشیدن ساق پاهم اضافه شده گاهی اوقات مفصل آرنج واینام هم.حتی بندای انگشتم

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏

الان دوماهم هست که درگیر عفونت شدیییید ادرار .وزخم مثانه ام

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏

کاش بیایید از تجارب تون بگید.خیلی بده با سن کم همش عین پیرزنا ناله کنان راه میرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الان یه دکترهم جرات ندارم برم خداییش همین الان شصت پاک تیر کشید حس میکنم دارم ازهم میپاشم

مکمل بخور 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2738
از كجا فهميدي نرمي غضروف داري؟ خدا شفات بده عزيزم خوب ميشي ايشالا با خوردن قرص و مكمل

سال۹۴شهریور بیمارستان عکس انداختم ارتوپدش بهم گفت ...بعد کلسیم پدیا داد گفت ماه دیگه بیانرفتم 

مکمل بخور 

همش دارم قرص میخورم آخه .معدن درد گرفته مادربزرگ...گلاب به روتون سوزش ادرار امونمو دوماهه بریده

از كجا فهميدي نرمي غضروف داري؟ خدا شفات بده عزيزم خوب ميشي ايشالا با خوردن قرص و مكمل

مرسی عزیزم 😘

2706