2733
2734
عنوان

بیاید از ابهام رهام کنید

421 بازدید | 28 پست

درمورد سریال ممنوعه  تجنگی به مامان سامی تجاوز کرده بود بعد برادرشو کشته بود؟یا برادرشو کشته بود با زنش ازدواج کردهبعدسامی و گفته از داداششس ...؟خلیل رفت کجا خخخخ؟نامه اخر فیلم تو زندان چی بود پرت کردن برا سامی کی بود انداختش اصن  

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه قسمت اخرشم اومد من تا۱۰ دیدم فعلا 

اره

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
2728

تو توالت به زنه تجاوز کرده بود نمیدونم یا داداششه رو کشته بود یا هردو😂

یکی یه خلاصه بگه داستان چیه اصلا

ندیدی هیچی ازش

2738
یکی یه خلاصه بگه داستان چیه اصلا

من چن بار دیدم خلاصه ش.... خب خلاصه ش..... خلاصه دیگه آره... اینطوری بگم که خلاصه ش.... چجوری بگم خلاصه ی داستان یه سامی نامی هست که خلاصه نمیشه گفت نمیتونم بگم 😖😖😖

خیلی پراکنده اس فیلمشیه گروه دختر پسرن که مشکلات هر کدومو نشون میده تقریبا اما بیشترراجع به عشقو عاشقی دوتاشون نشون میده سامیو برکه که برا دختر پاپوش درست میکنه تجنگی که عمو پسره محسوب میشه اما باباشه اخر فیلم میگه مامانه دختر پسرم بهم نمیرسن

من که چن بار دیدم اصلا هییییچی نمیدونم الان🤣🤣🤣

من اینجور برداشت کردم که تو نوزده سالگی به زن داداشه تو توالت تجاوز میکنه سامیم حاصله اونه بعد برادره میفهمه میکشش تو همونجامامان سامیم باهاش بخاطر اینکه بچه اشو بزرگ کنه ازدواج میکنه اما ننیگه بچه خودشه گفتم بینم بقیه ام همینو برداشت کردن یامن اشتباه فمیدم

تجنگي به زن داداشش كه مادر سامي تحاوز ميكنه 

البته توي خونه

ولي وبطش رو به توالت نفهميدم

فقط فهميدم دختره ١٩ سالش بوده

بابا سامي كه معلوم شد عموش بوده توي تصادف ميميره

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2706