2726

پسرم 18 ماهشه یک ماهه سرما خورده پیش 4 تا دکتر بردم چند روزی خوب بود اما دوباره شروع شد اصلا تب نداره شکر خدا اما خس خس سینه داره دکتر آخری گفت ریه هاش داره درگیر میشه و فقط کتوتیفن داد و اسپری بینی روز بعد بردم دوباره ببینه گفت باید بستری بشه اما دلم راضی نشد لطفا راهنمایی کنید از دلشوره تمام دنیا برام تاره

ببخشید نمیدونم چقد صحت داره ولی شنیدم شیر خر ماده برای این مشکل معجزه میکنه

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

میتونی عنبر نسا و تخم گشنیز و خاکشیر دور کنی و عسل بهش بدی با آبلیمو و اینکه زرد چوبه داخل شیر گرم بریزی بدی و اینکه نشاسته و شیر فرینی درست کنی اگر هم پونه و آویشن بخوره خوبه اینا صد تا دارو های دیگه است

رابطه ایجادکن ولی واردرابطه کسی نشو حیوانات هم به جفت یکدیگر کاری ندارند
ببخشید نمیدونم چقد صحت داره ولی شنیدم شیر خر ماده برای این مشکل معجزه میکنه

😃

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
عهههه خوب شنیدم دیگ شاید ذرست باشه،چرا میخندییییی    

شیر خر ماده رو کی خورده جواب داده اخه خخخخ

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
خب بستری کن.خطر داره ولش کنی ولی روغن سیاهدانه رو امتحان کن.بمال رو سینه و گلوش .رو ریه هاش

ولش که نمیکنم میبرم جای دیگه دلم نمیاد بستری بشه حاضرم 24 ساعته خودم بیدار باشم و مراقبش باشم اما بیمارستان نباشه شما تا حالا روغن سیاهدانه رو امتحان کردید ؟تو خونه دارم الان براش بزنم؟چند بار باید بزنم؟

پسر من ۷ ماهه بود سرما خورد بردم دکتر سینش هم خس خس میکرد اسپری داد استفاده کرد بهتر شد 

اما الا ۸ماهشه از دیروز بازخس خس سینه داره بیشتره

تو خوبی و نمیرسی به داد خوبها فقط ...🕋 🥀
2706