2737
2739
عنوان

خانما میاین...

177 بازدید | 23 پست

من دارم واسه عفونت دارو مصرف میکنم پماد وشیاف وقرص و این چیزا الان چند روزه از موعدم گذشته گاهی اوقات زیر دلم تیر میکشه بنظرتون چرا به خاطر داروهاست؟شما هم اینجوری بودین چند روز عقب انداختین

بله عفونت

اعتراف میکنم بچه که بودم بارهاخودمو به مریضی زدم که نرم مدرسه ولی هنوز تو این فکرم اون دکتری که منو معاینه میکرد برام دارو تجویز میکرد مدرکشو ازکجاگرفته بود😐🤔

دوستم دقیقا مث شمابود خامله بود وشیاف میزد برا عفونت و نمیدونست،

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
جدی؟😱

بخدا،تازه کامل داروهاش تموم شد بعدفهمید حاملست دوتاازشیافاش مونده بود فقط

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
آره ، عفونت باعث عقب انداختن میشه ، حتی ممکنه اصلا اون ماه پریود نشی اگه زیاد باشه

من همیشه سر موعد میشم و منظم هست ولی اینسری نمیدونم چرا اینجوری شدم خودم میگم شاید بخاطر پمادا وشیافا باشه تا چند روز عقب انداختن طبیعی هست؟

2738
بخدا،تازه کامل داروهاش تموم شد بعدفهمید حاملست دوتاازشیافاش مونده بود فقط

چطوری متوجه شده بود؟من اقدام نداشتم ولی جلوگیریمم طبیعی هست نمیخوام تا عفونتم خوب نشده باردار بشم😞

چطوری متوجه شده بود؟من اقدام نداشتم ولی جلوگیریمم طبیعی هست نمیخوام تا عفونتم خوب نشده باردار بشم😞

سینه هاش شدید درد میکرد،پلی کیستیکم بود پریود نمیشد درست،بعد همینجوری چک ببیبی زد مثبت شد 

آخه چند ساله درگیر عفونت هستم هیچ موقع اینجوری نشدم

ببین من چند سال مدام عفونت زنانه میگرفتم دارو میخوردم خوب میشد دوباره عود میکرد،ی استخر میرفتم بدبخت میشدم بسکه عفونتم طولانی میشد،شاید باورت نشه با عنبر نسا خوب شدم،هربار دوباره حس میکردم عفونت گرفتم دود میکرد زودی خوب میشدم،ولی کسی ک حامله باشه عنبرنسا دود بده بچش سقط میشه

2706