2410
2553
عنوان

بچه ی دوم اگه ناخواسته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 3838 بازدید | 66 پست
منم مثل شما بودم بچه دومم ناخواسته بود به همون اندازه دوسش خواهید داشت وخیلی شیرینه.باردارید ؟

نه ولی به اصرار همسرم رابطه ی محافظت نشده داشتم الان چند روز مونده به پریودم میترسم بی بی چک بذارم 

خوشحال میشم پیجم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وایییی نگی این حرفو منم پسرمو خدا خاسته باردار شدم فک میکروم دویش ندارم ولی الان جونمم واسش میره نباشه میمیرم کل انرژی زندگیم اینه اصلا بغلش میکنم انگتار تو بهشتم بهم آرامش و روحیه میده نگاش میکنم. اندازه دخترم شایدم بیشتر دوسش دارم

فکر میکنید  همچین خدا محبتشو میندازه تو دلتون همه دوسش خواهید داشت و هم شما وهمبچه اولتونم از تنهایی در میاد و شخصیتتون رشد میکنه

یا قاهر العدو یا والی الولی یا مظهر العجائب یا مرتضی علی ع
2456

شاید باورت نشه ولی من وقتی متوجه شدم باردارم  از دخترم بدم میومد و تو فکر سقطش بودم دور از جونش حس میکردم منو از پسرم دور میکنه چون مجبور شدم پسرمو از شیر بگیرم

ولی نگه ش داشتم و الان دنیام شده😍😍

موقع خواب باید نفس به نفسش باشم ❤️❤️

انقدر بهش وابسته ام حد نداره😘😘

عکسشو بذارم ببینی؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2714
اوا اتفاقا مامان من میگه بچه های بعدی رو ادم بیشتر دوس داره چون تو بچه ی اول بلد نیست چیکار کنه لذت ...

دقیقا با مادرتون موافقم راس میگه منم اینجوری بودم او اولی لذت نبردم از دومی دارم لذت میبرم

من بچه دومم ناخواسته بود البته شوهرم میخواست. باز گفتم حالا اولی پسره دومی دختر باشه بازم خوبه چون دختر دوست دارم ولی دومی هم پسر شد تا شش ماهگی خیلی کم دوستش داشتم ولی بهش رسیدگی میکردم اتفاقا انقدر بهم وابسته شده بود که ازم جدا نمیشد الان دو سال و نیمه هر دوشونو یه اندازه دوست دارم 

گندم حامله ای؟ من بچه دومم نلخواسته بود الان عشقمه عشق مگ امپول نمیزدی؟

همون دوره ی اول رو زدم که آقا کلی هوچی بازی در آورد یک ماه اخیر نه آمپول زدم نه قرص خوردم😏

خوشحال میشم پیجم 
عزیزم 😍😍😍 بچه های اول خیلی مظلومن🤣

اره والا من نمونه. بارزشم   الان دیگه خودم بچه دار ماهری ام ها 3 تا بچه بزرگ کردم 1 خواهرو 2 برادر   تازه مامانم اونروز میگه شما نمیخواید بچه دار بشید؟ ما دلمون بچه میخواد ها اگه شما نمیارید ما یه فکری بکنیم   

2706