2733
2739
عنوان

روسری دست دوز

878 بازدید | 15 پست

کسی اینحا تو کار روسری دست دوز بوده تا حالا یا کسی رو بشناسه تو اینکار باشه؟؟؟

سوال دارم

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗

دوستان میخوام اگه خدا بخواد روسری دست دوز درست کنم بعگفروشم به نطرم ایده جالبیه کسی اطلاعات نداره تو ایت زمیته کمک کنه

دست دوز مشتری خاص خودشو داره اول یه تحقیق درست و حسابی بکن ایشالا کارت بگیره 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دست دوز مشتری خاص خودشو داره اول یه تحقیق درست و حسابی بکن ایشالا کارت بگیره 

یعنی چی مشتری خاص خودشو داره یعنی کم مشتری داره؟؟

نمیدونم از کی بپرسم

2728

یبار تو اینستا ینفر روسری دست دوز داشت قیمتا خیییلی بالا یکی نوشت حالا روسری چقد مگر دوخت داره که دست دوزه و ایقد هزینه الکی بدم،باید یه چیز جالبی باشه که مشتری واقعا دلش ببره و پول بده

یعنی چی مشتری خاص خودشو داره یعنی کم مشتری داره؟؟ نمیدونم از کی بپرسم

مثلا بعضیا نمیپسندن خواهر خودم همیشه تو رو سری خریدن میگه دست دوز نباشه خوب واینمیسته و این چیزا و باید سعی کنی خیلی طرحهای خاص میدا کنی به خاطر ارزونی کارای بد درست نکنی میدونی چی نیگم؟؟؟

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2738
یبار تو اینستا ینفر روسری دست دوز داشت قیمتا خیییلی بالا یکی نوشت حالا روسری چقد مگر دوخت داره که دس ...

الان شما روسری معمولی چند میخری عیر دست دوز

مثلا بعضیا نمیپسندن خواهر خودم همیشه تو رو سری خریدن میگه دست دوز نباشه خوب واینمیسته و این چیزا و ب ...

اره میدونم چی میگی پس من چکاری انجام بدم 😟😟😟

اره میدونم چی میگی پس من چکاری انجام بدم 😟😟😟

عزیزم نگفتم که ناامیدت کنم شما کارتو شروع کن و مشتریای خودتو پیدا کن ایشالا کارت بگیره فقط گفتم که با وسواس و دقت کار کنی 

عزیزم نگفتم که ناامیدت کنم شما کارتو شروع کن و مشتریای خودتو پیدا کن ایشالا کارت بگیره فقط گفتم که ب ...

والله چی بگم خیلی دو دلم اصلا نمیدونم کار درستیه یا ن

فرق داره،روسری از ۴۰ تا نهایت۶۰ من دیگه بیشتر پول نمیدم،چون جنسی آدم سریع خسته میشه باید مرتب عوض کن ...

الان پارچه هاشو دیدم حریر ژرژت متری ۱۴ پونزده تومن پس بخوام بدوزم خیلی متاسب درمیاد حریر ژرژت خوبه بنظرتون؟؟

الان پارچه هاشو دیدم حریر ژرژت متری ۱۴ پونزده تومن پس بخوام بدوزم خیلی متاسب درمیاد حریر ژرژت خوبه ب ...

نمیدونم عزیزم من زیاد اطلاعات ندارم،بستگی به شهرتون،سلیقه خانم ها،روابط عمومی خودت هم داره ایشالله کارت میگیره،به تعداد کم شروع کن،ببین چجوریه

2706