2737
2734

یه خاله دارم  کارمند رسمی ماهی 3تا4 تا حقوقشه  شوهرش کارخونه و کارگاه و اینا داره. خداروشکر وضعش توپ. من چندوقت پیش تویه بی پولی بدی گیر افتادم طلامو فروختم و 500 تومن کم اوردم.واسه اولین بار بهش رو زدم.. گفتم سر یک ماه حتمااا پس میدم.گفت باشه و نداد... باز همو تومهمونی دیدیم گف فعلا دستم خالیه  ولی هفته دیگه حقوق میدن بهت میدم. گفتم اگه نداری که اصلا فکرشم نکن. گفت نههه پول هست اما هفته دیگه خلاصه نداد و منم به  روش نیوردم. به دایی م گفتم که  همه زندگیشو از مادر من داره. مامانم واسش عروسی گرفت خرج شام و ارایشگاه و... واسه بدنیا هر بچش کمتر از سکه نمیداد.و مدام از مامانم قرض میگرفت و تا الانکه وضعش حوب شده. گفتم دایی 300میدی؟ با کلی مقدمه چینی و استرس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

گفتم تا ماه بعد صد در صد برگردوندم  گفت وای دایی واسه اولین بار چیزی ازم خواستی و من شرمندت شدم و ندارم که بدم. و از کار اومدم بیرون. 

خلاصه هفته ی پیش خانومشو دیدم یه ایفون ایکس دستش بود و داشت نشون میداد گفت تازه خریده برام. شرکت که عیدیشونو داد پولشو کامل کرد واسم خرید.😐😐😐😐

2738
گفتم تا ماه بعد صد در صد برگردوندم  گفت وای دایی واسه اولین بار چیزی ازم خواستی و من شرمندت شدم ...

دعا کنییم همگی آدم محتاج مامان بابا خواهر برادر خودشم نشه چ برسه ب خاله و دایی

این لحظه ها مال مان‌ بله یه جوری باش که انگار بار اخره به اینی که داری قانع باش خره
2706