2737
2734

یکی از همسایه ها رو دیدم امروز گفت کم پیدایین نمیاین گفتم خواهش میکنم از کم لطفی ماست😁

بعد اینکه فمیدم چی گفتم و رفتم تو خونه😐😐

یکم بعدش😂😂😂

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫

آزمایشگاه داشتیم هفته قبل رفتم لباسمو عوض کردم داشتم به دوستم میگفتم اه باز میخواد بیاد ۴۵دقیقه یک ریز حرف بزنه بلندددد گفتما بعد ک از پشت پرده اومدم بیرون دیدم استاد تو کلاسه🤤

و سوگند به قلم و آنچه می نویسد ‌‌.‌.💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان استارتر آقا هستن از سوتیای معمولیتون بگید

باتچکر  

همیشه لبخند بزن  اینو بدون به اون چیزی که میخواهی میرسی  برای رسیدن همگی به آرزوهاشون یه صلوات بفرس تا اینجا اومدی  
2731

رفتیم خواستگاری زن داداشم خونشون وقتی اولین بار دیدیمش هول شدم گفتم سلام عزیزم خوش اومدی 😂 تو خونه ی خودشون خخخخخ

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
رفتیم خواستگاری زن داداشم خونشون وقتی اولین بار دیدیمش هول شدم گفتم سلام عزیزم خوش اومدی 😂 تو خونه ...

😉😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2738