1464
1411
عنوان

قیمت سیسمونی چقدر میشه😕

196 بازدید | 22 پست

خانوما یه سیسمونی در حد عالی الان قیمتش در میشه؟؟

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ممنونم که معجزتو نشونم دادی و تو اوج ناامیدی فهمیدم مامان شدم اونم شب ولادت امام زمان😍 میشه واسه سلامتی نی نیم صلوات بفرستین😘عاشقتم پسررررم 😍به عشق حضرت عباس میخوام اسم پسرمو بذارم امیرعباس 😍انشالله

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

الان یکی میاد میگه30تومن😐😐😐😐من پرسیدم گفت بین20تا30. گفتم مگه جهازه انقد بشه؟ جبهه گرفت جلوم 😐

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
1436
واسه من کمد وتختش سه تومن دوتومنم تاحالا دادیم خرت وپرت هنوز لباس نگرفتیم براش یه دوتومنی هم اون میش ...

در کل یه سیسمونی عالی چقدر میشه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ممنونم که معجزتو نشونم دادی و تو اوج ناامیدی فهمیدم مامان شدم اونم شب ولادت امام زمان😍 میشه واسه سلامتی نی نیم صلوات بفرستین😘عاشقتم پسررررم 😍به عشق حضرت عباس میخوام اسم پسرمو بذارم امیرعباس 😍انشالله

الان ده تومن راجت میشه

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
الان یکی میاد میگه30تومن😐😐😐😐من پرسیدم گفت بین20تا30. گفتم مگه جهازه انقد بشه؟ جبهه گرفت جلوم 😐

30 تومن؟😕

1
5
10
15
20
25
30
35
40

یکیم گفت ۷۰

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
1444
در کل یه سیسمونی عالی چقدر میشه؟

من تخت و کمد و .. شیک قیمت گرفتم سه تومن 

لباس و پتو و تشک و .. حدودا شاید یه تومن بشه 

البتع من چون جا ندارم فک نکنم تخت و کمد بگیرم

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
1418
بالاخره گرفتی یا نمیگیری؟؟

دقت کن گفتم قیمت گرفتم 😒

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘

عزيزم چيز خوب كه حد نداره! سرويس نوزاد داريم ٥ تومن، داريم ٥٠ تومن. ميشه حداقل هارو گفت، ولى اگه بخوايد خرج كنيد، خيييلى چيزا هست.

مال من حدود ١٢ تومن شده. همه چيزم نگرفتم

اَللّٰهُمَّ عَجِّلْ لِوَليِكْ اَلْفَرَجْ
1437