2737
2734
عنوان

بیاین که خیلی مهمه لطفا

242 بازدید | 18 پست

قلبم دارخ ازجاکنده میشه....دوستم اومد خونمون البته بگم که سروگوشش میجنبه.چن روزیم هست باشوهرش قهره خونه مادرشه....مادرشه خونش کنارماست....نیم ساعت پیش اومد درزد گف شوهرم اومده دم در میشه ده دقه بیام توحیاط باهم حرف بزنیم.....اینم بگم که باشوهرخواهرشوهرش درارتباطه.....وپسره گفته من فقط به خاطرنزذیک شدن به تو بااین عروسی کردم......حالا نگوشوهرش نبود من فک میکردم شوهرشه اومدم توخونه....الان که میخاستن برن یه لحظه رفتم پشت پنجره دیدم باهمون شوهر خواهرشوهرش از دسشویی حیاط اومدن بیرون...قلبم داشت وایمیستاد........هنوزم دارم میلرزم...اگه یهویی شوهرم میومد چی ایناروباهم میدید.....وای.....تصورشم منومیکشه....بنظرتون شب که شوهرم اومد خودم بهش بگم قضیه رو؟؟؟؟؟یه وقت همسایه ایی کسی ندیده باشه ....منه ازهمه جابیخبر گناهکار دربیام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
وای قلبم داره میادتودهنم...اره بگم فک کنم بهترباشه

آره عزیزم حتما بگو . تو ک کاری نکردی نترس گلم بش بگو من نمیدونستم قرارع با این پسرع بیاد فک کردم شوهر خودشه بعد یهو دیدم از دستشویی اومدن بیرون

این لحظه ها مال مان‌ بله یه جوری باش که انگار بار اخره به اینی که داری قانع باش خره

پسر نوزده ساله؟؟؟؟ 

دختر پونزده ساله؟؟؟ 

یا خدااااا

اگر بدانيد مردم هزار بار بيشتر به يك سردرد معمولى خوداهميت مى دهند تا به خبر مرگ من و شما،ديگر نگران نخواهيد شد کهدرباره شما،چه فكرى مى كنند...!

من یهو داخل کوچه ی مامانبزرگم اینا شدم دیدم دختر چهار ساله چادرشو یه جوری گرفته کسی نبینه ب پسره ی چهار پنج ساله ی دیگه اونجاشو نشون میداد  منو دیدن انگار پشه دیدن ریلکس ادامه دادن

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
2706