2737
2734

فک کنم از افت فشاره

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام عزیزم اگه بارداری و سردته مشکلی نیست  من خودم یکی از پستام همین بود. که اوایل بارداری خیلی سردم بود میخوای برو تاپیکم و خودت. نظرات و بخون ولی اگه باردار. نیستی دنبال علایمشی همه چیزی ممکنه باشه بدن هر. کسی یه طوریه.

خدا جونم دوست دارم
2738
فک کنم از افت فشاره

چند روزه یخ زده پاهام دوش آب داغ میگیرم چند دیقه تنظیم میشه دوباره یخ میزنه

یجا خوندم یه خانوم گفته بودن قبل موعدشون اینجوری بودن

دارم دنبال یه نشونه میگردم که جدید باشه ربطش بدم به بارداری

غروب خیلی گریه کردم کلافه ام

کار خوبه خدا درست کنه!

فک نکنم ربطی داشته باشه

من خودم علائمم شبیه سرماخوردگی بود و بدنم درد میکرد و همش خسته بودم،انگار یک نفر رو قفسه سینه ام فشار وارد میکرد ،حتی صدامم نصف روز گرفته بود

قبل اینکه شروع ب دارو خوردن کنم بی بی چک گذاشتم مثبت بود

خانمی علامت پریود شدنم میتونه باشه ها مخصوصا اینکه میگی‌ گریه کردی

کلا روحیم خراب شده 

اقوام همسرم تند وتند بچه بدنیا میارن منم با ذوق و شوق کادو میبرم اما اول و آخر سوژه شون منم

کار خوبه خدا درست کنه!
2706