2737
2734

ناهار برنج مرغ گذاشتم 😌

پیچ اینستاگرامم برا دیدن لباس هام https://instagram.com/tenajon500 لوازم ارایشی به قیمت مناسب میخوای بهم درخواست بده تا اجناسی که میخوای با قیمت برات بفرستم ببینی 😍😍ایدی کانالم@niccei داخل تل برا لباس با قیمت خیلی مناسب ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مامانم واسه امروز اش جو درست کرده

خرما سبزی خوردن زولبیا بامیه نون سنگک تازه هم کنارشه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

فقط سوپ و نون پنیر

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2738

سلام من ازدانشگاه اومدم یخچالودیدم که شوهرجان آش گرفت وسالادم درست کردونونم گرفت ویه برگه گذاشت که عزیزم روزت قبول باشه اگه دیرکردم ببخشید😍😍😍😍ولی من با آش وسالاداینا سیرنمیشم مواداولویه گذاشتم بپزه

ما اکثر سوپ داریم با نون پنیرسبزی🥣🥣🍞🍞🧀🧀🌿🌿🌿

روزه میگیری؟

خوش به سعادتت

دم افطار برای سلامتِ علی کوچولو هم دعا کن😘😘😘

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706