2733
2734
عنوان

۱۰ساله بامادرشوهرم یه خونه ایم

256 بازدید | 16 پست

۱۰ساله بامادرشوهرم یه خونه ایم شوهرم به خاطرکارنکردنش جدام نمیکنه اصلامسعولیت نمیدونه به خاطربچم منم تحمل میکنم مادرشوهرم منوبرده خونه میدونه خیلی اذیتم میکنه نمیدونم چیکاکنم

تعداد رای : 8
نظرسنجی
ا
6
75%
ه
2
25%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
منم تویه ساختمونم روزامو میشمارم که یروزی جداشم برم دوستان نفری یه صلوات بفرستین نجات پیدا کنیم😧

چقدر بد!!چکارت میکنن مگه

دخترمون فرشته ی خونمونه😍تیکر تولد یکسالگی عشق مامان❤

ازاول یه جاییم سنمون کم بودحالاقبول کردم یجاباشم والان دیگه خیلی خستم مادرشوهرم خواهرشوهرم سالن دارن شاغلن منم توخونه فقط حمالی میکنم شوهربی عرضمم میخوره میخابه یه پسر۵ساله دارم بخاطراون تحمل میکنم وگرنه ازیه مرده بدترم

منم تویه ساختمونم روزامو میشمارم که یروزی جداشم برم دوستان نفری یه صلوات بفرستین نجات پیدا کنیم😧

منم 5ساله هستم خیلی راضی هستم یه کوچولو  بدی داره که سخت نگیرم و حساس نباشم حلله

خداجون مواظب نی نی من باش سپردمش  به خودت 😘چقد من ممنونتم بخاطر رحمت بی کرانت😍😍😍😍😍😍😘😘😘
ازاول یه جاییم سنمون کم بودحالاقبول کردم یجاباشم والان دیگه خیلی خستم مادرشوهرم خواهرشوهرم سالن دارن ...

توهم برو تو سالنشون مشغول شو بچه رو هم بزار مهد کودک 

خداجون مواظب نی نی من باش سپردمش  به خودت 😘چقد من ممنونتم بخاطر رحمت بی کرانت😍😍😍😍😍😍😘😘😘
2706