1464
1459
عنوان

ریا نباشه کادو تولدمه+عکس

1811 بازدید | 102 پست

من موندم این خارجیا با این همه بحران های اقتصادی و فرهنگی و از بین رفتن انسانیت و فروپاشی بنیان خانواده و فسادهای عظیم مالی و از بین رفتن آزادی اجتماعی که تو اخبار میگه، چرا هیچکدومشون به فکر مهاجرت به ایران نمیوفتن؟؟؟!! عقل ندارن اینا؟؟!!!!

الان حسودا میگن اسکرین شات برداشتی😋😋😋

من موندم این خارجیا با این همه بحران های اقتصادی و فرهنگی و از بین رفتن انسانیت و فروپاشی بنیان خانواده و فسادهای عظیم مالی و از بین رفتن آزادی اجتماعی که تو اخبار میگه، چرا هیچکدومشون به فکر مهاجرت به ایران نمیوفتن؟؟؟!! عقل ندارن اینا؟؟!!!!

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1457
1432

وای

عذر میخوام

اتیکتش روش مونده. قیمتشو همه دیدن😅

ریا شد 

اسکرینشو گذاشتی ساعته رو هم بذاز

فقط 41 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زنـدگی جـونـم❤💍🌹👫مـن بـدون تو یہ لحظہ ام نمیتـونم...!💕❣تیکر عروسیمه💍
1418

مخم سوت کشید🤯

لطفا دست بردارید از این ژست وفادار بودن! از این ژست پای کسی ماندن آن هم به هر قیمتی! باور کنید بین چند میلیارد انسانی که روی این کره ی خاکی هستند حتی یک نفر برای این خودآزاری به ظاهر وفادارانه ی شما، تره هم خورد نمی کند. دست و بال احساس تان را برای انتخاب یک زندگی شاد باز بگذارید. با فرو رفتن در لاکتان و خودخوری کردن هیچوقت چیزی درست نشده و نمی شود. این موضوع را خودتان بهتر از هرکسی می دانید، پس دست از گول زدن خود بردارید. واقعیت تلخی که در زندگی فهمیدم این است که وفادار بودن برای کسی که دیگر متعلق به شما نیست، به درد هیچکس نمی خورد و بدتر از آن شما را در گردابی فرو خواهد برد که راه بازگشت از آن نیز سخت خواهد بود. پس از این پوسته ی خودآزاری و خودقربانی پنداری دربیایید، با شادی زندگی کنید و منتظر اتفاقات خوب آینده باشید.
1469