2733
2734

جنسیت نی نی تونم بگین بعدشم تو چند هفتگی حسش کردین ممنون از راهنمایبتون🙏

خدا جونم خودت مراد دلمو حاصل کن آمین🙏

اول بگو چند هفتته؟

من الان تو هفته 29 بارداریم ولی هنوز نبض نینیم رو حس نکردم. فقط تکوناش رو حس میکنم. اون نبضی رو که تو شکمت حس میکنی مال خودته نه نینی. بخاطر رگای خونی رحمت قلب خون زیادی رو داره به رحم پمپاژ میکنه برا همین شکمت نبض پیدا کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من تو شونزده هفتگی مث نبض احساسش کردم و هیجده هفتگی حرکاتش و قشنگ حس میکردم بچه م پسر بود 

خب اون حرکتای نینیت بوده نه نبض نینی. فکر کنم منظور استاتر نبضیه که تو شکم میزنه که مربوط به پمپاژ خون به رحمه نه حرکت نینی

من اصلا تکون نمیخوره چرا؟تو هفته 19هستم

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2738
من اصلا تکون نمیخوره چرا؟تو هفته 19هستم

اینا همش برمیگرده به چاقی و لاغری و موقعیت جنین و اینکه اصلا بچه خودش آرومه یا ورجه وورجه زیاد میکنه

لاغرا راحتتر حس میکنن حرکات نی نی رو 

اینا همش برمیگرده به چاقی و لاغری و موقعیت جنین و اینکه اصلا بچه خودش آرومه یا ورجه وورجه زیاد میکنه ...

اخه چاق زیاد نیستم اشکال نداره تکون نخورده یا حسش نکردم

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
۸هفته و۳روز

پس همون نبض خودته. اگر دقت کنی میبینی با ضربان قلب خودت یکیه. اون نبضی رو که دوستان میگن از هفته 15 به بعد حس میکنی که نبض نیست و حرکتای نینی هست که به صورت نبض حس میشه. برا بعضیا مثل من همون هفته 15 حس میشه برا بعضیا هم ممکنه هفته 23 حس بشه. بستگی به اندازه نینیت و درجه شیطون بودنش داره

2706