2726

اینه کِ همسران تویِ امرِ بچه داری کمکمون نمیکنن😐

والا دسشویی پسرمم باید بشورم. طفلی باباش حال نداره خب😪

واما از فوایدِ این ماه براتون بگم. هرچیزِ خوشمزه ای رو میتونی راحت بذاری تو یخچال. چون ک همسر جان دیگِ مسیرش ب آشپزونه نمیخوره😂

بازم میگم براتون

شمام بگید فیض ببریم😄

سومین کاربریمه😖دوس دارم زندگی روووو💃اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟! آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!  

زولبیا بامیه همیشه هست 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زولبیا بامیه همیشه هست 

ای ول😋

سومین کاربریمه😖دوس دارم زندگی روووو💃اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟! آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!  
2728

شوهرم دخترم و پسرمو باید غذا بدم..شوهرمم از صب تا اذان خونه ست ماه رمضون.حالا غرغرا و بیشعوریاش به کنار.دخترمم امتحاناش شروع میشه😐😐😐😐من مطمئنم ثواب شهدا رو دارم تو ماه رمضون  

سردار دوست داشتنی و محبوب.شهادت حق شما بود..شهادتان مبارک   

همسری ک روزه نمیگیره چی😐

باید قایم کنی تا شب نخوره ک خودت بخوری😕

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
برا من ک هیچوقت کمک نکرده .. یه لیوان اب میخوره نمیزاره سر جاش.......

بدعادتش دادی خواهرم ازاول

منکه همیشه دستشویی پسرمو خودم میشورم که فرقی نداره بااین ماه.... اما مضرات ماه رمضان برام اینه که واکسن ۱۸ماهگی پسرمو روز دوم ماه رمضان باید بزنم و شبا بیدارمیشه 😭😭😭 چکارکنم 😭😭 شاید تا سه روز این وضع باشه

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
منکه همیشه دستشویی پسرمو خودم میشورم که فرقی نداره بااین ماه.... اما مضرات ماه رمضان برام اینه که وا ...

الابگردم

منکه همیشه دستشویی پسرمو خودم میشورم که فرقی نداره بااین ماه.... اما مضرات ماه رمضان برام اینه که وا ...

سحر خواب نمیمونی خب

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  

حالا من که روزم ولی شوهرم روزه نیست باید چیزای خوشمزه رو قائم کنم تا افطار با هم بخوریم 

واینکه هیچ وقت بغیر از روزهایی که مریضم  نه دشویی تا حالا برده دخترمو نه کارامو انجام داده لیوان آب دست خودش نمیده 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
همسری ک روزه نمیگیره چی😐 باید قایم کنی تا شب نخوره ک خودت بخوری😕

خخخ

برا من ک هیچوقت کمک نکرده .. یه لیوان اب میخوره نمیزاره سر جاش.......

دقیقا مال منم همینه مگراینکه قهر باشیم 😂😂 براخودش غذا درست میکنه 

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
2706