2733
2734
عنوان

تازه با شوهرم اشتی کردم

403 بازدید | 17 پست

تازه با شوهرم اشتی کردم ولی دارم عادت ماهانه میشم عصاب ندارم.شوهرم هم اینجوری نیست بفهمه یا درک کنه که حوصله نداره درکش کنم.اقا چیکار کنم رفتارم عادی باشه گیر بهش ندم.حوصله ندارم دوباره قهر کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738

من چندساله میشنوم که زنها ودخترای پریود بی اعصابن والا نه زمون مدرسه همچین چیزی دیدم نه تو دوروبریام

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
خوشم نمیاد اخه رو خودم عیب بذارم بگم چون پریودم عصبی ام

عیب چیه من همیشه بهش میگم اونم کمتر باهام شوخی میکنه الانم ک باردارم بهش گفتم یکم باهام مدارا کن چون وضع معده اینام خوب نیس داغونم ن اینکه بدرفتاری کنمااا نه اون زیادی شوخی میکنه به گریه ت میندازه😁😁

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
2706