2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خواهر شوهر و مادر شوهر من خیلی مارموزن مثلا ماه رمضون میگه نریم خونشون جلو شوهرم نمیگن به من میگه من ...

کار خوبی کردین تنها راهش همینه اگه چیزی بهت گفتن جلوی روشون به شوهرت بگو دیگه تکرار نمیکنن

خواهر شوهر و مادر شوهر من خیلی مارموزن مثلا ماه رمضون میگه نریم خونشون جلو شوهرم نمیگن به من میگه من ...

😂😂😂😂😂😂😂

وای استارتر من خیلی خندم گرفت خیلی با نمک گفتی😘

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
بخدا خیلی حسوده یه سری داشتم میز حمع میکردم غذای همه تموم شده بود فقط دست به قابلمه زدم که بردارمش ی ...

خوشبحالت برا من هیچکدوم دوسم ندارن،،،از همشون سر ترم، خونوادگی حسودن...جای اینکه افتخار کنن کلا میزنن توو سرم همش

خب چرا صبر نمیکنین وقتی دعوتتون کردن برین؟ دیگه مهمونی زوری که نمیشه شاید روزه میگیرن سختشونه تدار ...

اونا شهرستانن من دوست ندارم برم پدر شوهرم هی زنگ میزنه بیاین بیاین شوهرمم بزور و دعوا مارو میبره وقتی هم میریم مادرشوهره که نمیتونه جلو شوهرش در بیاد و به پسرشم دلش نمیاد چیزی بگه منو گیر میاره و به من میگه نه مودبانه کلا بیتربیت ذاتیه

2706