2726

من هم خاهرشوهر مرموز دارم هم‌مارموز😆

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برادرشوهرمن، باوجود کلفتیای من، یه بار گفت میاید اینجا مهمونی میخورید میرید! اشکم درومد...شوهرمم که ...

برادر شوهر من حسوده درجه یک فک میکنم حرفای مادرشونو تکرار میکنن شک نکن

خدایاشکرت
خواهر شوهر و مادر شوهر من خیلی مارموزن مثلا ماه رمضون میگه نریم خونشون جلو شوهرم نمیگن به من میگه من ...

خب چرا صبر نمیکنین وقتی دعوتتون کردن برین؟

دیگه مهمونی زوری که نمیشه

شاید روزه میگیرن سختشونه تدارک ببینن بالاخره تو ماه رمضون ریتم زندگی ادم میریزه به هم، گرسنگی هم فشار میاره و بد اخلاقی پیش میاد. طبیعیه نخوان مهمونی بدن. 

شما اگر شرایطت جوره ماه رمضون خودت دعوت کن بعدش برو خونشون.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
دروغ میگیییی من ۴ تا دارم همشون خوبن یه خواهر شوهرمم خوبه یکیش افتضاحهه

بخدا خیلی حسوده یه سری داشتم میز حمع میکردم غذای همه تموم شده بود فقط دست به قابلمه زدم که بردارمش ی دادی زد سرم انگار من وظیفمه یا کلفتم 

بهم گف نمیبینی دارم میخورم بلندا 

هر جی پدرشوهرم واسمون میکنه حسودی میکنه 

زبون تلخی داره همش تیکه میندازه

خدایاشکرت
2706