2726
عنوان

امروز نوبت دارم از دکتر کرمانی😑

86 بازدید | 11 پست

نمیدونم برم یا نه 

میخوام بشم ۵۳ کیلو

از وزنم بدم اومده

۶۶ ام الان

ولی مردد شدم برم یا بازم مثل همیشه کالری شماری کنم

کمک فکری میخوام ازتون یعنی دکتر تغذیه بهتره؟

یا کالری شماری کنم خودم؟

دیگه چیزی نمونده 😊 من رویاهامو میسازم 👩‍⚖ همینطور که تا الان ساختم  .برای آرزوهاتون بجنگید تا فرصت هست

من دکتر تغذیه رفتم ولش کردم

ب نظر من همین کالری شماری از همه چی بهتره 

چون دست خودته همه چی می تونی می خوری..

دکتر برنامه غدایی بده ی ماه می گیری بعد خسته میشی

حالا شایدم تو نشی

من دکتر تغذیه رفتم ولش کردم ب نظر من همین کالری شماری از همه چی بهتره  چون دست خودته همه چی م ...

واقعا؟

پس میگی نرم؟

من همیشه با کالری شماری کم میکنم

دیگه چیزی نمونده 😊 من رویاهامو میسازم 👩‍⚖ همینطور که تا الان ساختم  .برای آرزوهاتون بجنگید تا فرصت هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای من ۵۳ کیلو ام اعصابم خورده دلم میخواد بشم ۶۰

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
2728
وای من ۵۳ کیلو ام اعصابم خورده دلم میخواد بشم ۶۰

قدت چنده؟

من ۱۶۱ ام

واقعا؟ پس میگی نرم؟ من همیشه با کالری شماری کم میکنم

من ک اینجوری میگم حالا بازم خودت می دونی

مخصوصا ک وزنت خیلی زیادم نیس حالا بشی ۶۰ اکی هست

خیلی لاعرم نشو خوب نیس

۶ کیلو راحت با کالری شماری کم کن

من ک اینجوری میگم حالا بازم خودت می دونی مخصوصا ک وزنت خیلی زیادم نیس حالا بشی ۶۰ اکی هست خیلی لاع ...

پس باشه

ولی برم باشگاه ثبت نام کنم

راستی زمان روزه چجوری کالری شماری کنم؟

سلام من توی رژیمم رژیم ام رو هم از یه کلینیک تغذیه گرفتم آنلاین، خدا رو شکر خوب دارم پیش میرم،برخلاف رژیم‌های دیگه  اینطوری ام نیست که برنامه ی غذایی ات از سفره ی خانواده جدا بشه، قیمتشم نسبت به جاهای دیگه خیلی بهتره، چون من یه مدتی دنبال رژیم بودم میگم، لینک کانال کلینیک اش رو برات میذارم امیدوارم به دردت بخوره،. می تونی آنلاینم رژیم بگیری 

کلینیک تغذیه و رژیم درمانی

در این کانال سعی داریم مطالب مفید و درست در زمینه تغذیه سالم در اختیار شما خوبان قرار دهیم.

از این که با ما همراهید سپاس گزاریم.

در ضمن

برای دریافت انواع رژیم‌های چاقی، لاغری ، بارداری و شیردهی، ورزشکاری، کودک و نوجوان، سالمندان، افراد معلول و رژیم مخصوص بیماری‌های قلبی‌عروقی، کلیوی(سنگ های کلیه) ، دیابت، کبد چرب و بیماری‌های گوارشی، تنبلی تخمدان، تخمدان پلی کیستیک و  ...  به آیدی زیر پیام دهید.

Drzahrab@

پزشک مشاوره تغذیه ورژیم درمانی بامجوز تخصصی ورسمی از دانشگاه شهیدبهشتی

Drzahrab@

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

قدت چنده؟ من ۱۶۱ ام

۱۶۳ گلم

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …