2737
2734
عنوان

دکتر زنان مرجان گلستانی

153 بازدید | 8 پست

دوستان کسی پیش ایشون زایمان کرده؟ خیلی تعریفشو شنیدم میگن با اخلاقه، کسی اگه خودش بخواد سزارین میکنه؟ مثلا ترس شدید از طبیعی داشته باشه؟ 

معنی اسمم یعنی کیک ،تعجب نکنید لطفا ،همینجوری زدم از بس هرچی زدم قبول نکرد

ترس شدید از طبیعی معنی نداره وقتی بتونی طبیعی بااید طبیعی زایمان کنید اینو همه پزشکا میگن مگر اینکه پول بدی سزارینت کنن

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
ترس شدید از طبیعی معنی نداره وقتی بتونی طبیعی بااید طبیعی زایمان کنید اینو همه پزشکا میگن مگر اینکه ...

یعنی هیچجوره نمیشه؟ برا دوستم میخوام ولی هیچجوره میگه طبیعی نمیتونم میمیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی هیچجوره نمیشه؟ برا دوستم میخوام ولی هیچجوره میگه طبیعی نمیتونم میمیرم

نه طبیعی بتونه باید زایمان کنه اگه پول داره بگو پول بده سزارینش کنن اگه انقد میترسه ولی بگو نترسه نمیمیره منم طبیعی بودم خیلی هم ضعیف بودم ولی نمردم و الانم سالمم

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2731

یه دوستی داشتم با ۴۰ کیلو وزن طبیعی زایمان کرد هیچیشم نشد از اون که دیگه بدتر نیست

یه دوستی داشتم با ۴۰ کیلو وزن طبیعی زایمان کرد هیچیشم نشد از اون که دیگه بدتر نیست

ایشالا هرچی خیره برای همه بشه

ایشالا هرچی خیره برای همه بشه

ان شالله

سلام دکتر خیلی با حوصله ای و کمی هم بیخیال همین. برای درمان مسائل زنان بیشتر به درد میخوره مثل زخم عفونت و..

من بارداریم زیر نظر ایشون بودم .برای غربالگری اول ک بیمارستان پارس انجام دادم پزشک از آلمان تماس گرفته بود و خانم دکتر جوابشو نداده بود منشیش بهم‌گفت چند مرتبه از المان تماس گرفتن. شاید مورد مهمی بوده که اصلا به خودش زحمت نداده از بیسوادی اجتمالا و مشکل زبان. بعدش هم که سرما خوردم و بدون اطلاع از عوارض دارو بهم کتوتفین تجویز کرده ک تو رده cداروهای دوره بارداری قرار داره😔 و چند هفته بعد که برای غربالگری دوم رفتم گفتن جنین هیدروسفالی داره. تا به دکتر زنگ زدم و گفتم بدون هیچگونه ملاقاتی صاف برگشت گفت تو دیگه با من کادی نداری یکراست برو پزشک قانونی😥 و با مصیبت تونستم مجوز سقط قانونی بگیرم. حتی خود دکتر هم حاضر نشد برای سقط بیاد. و اینجا پای شرع رو کشید وسط با اینکه مجوز داشتم.

تو بیمارستان مادران توشط خانم دکتر شهروز عبدالملکی سقط انجام شد. و غم این داستان باقی ماند اونم فقط به خاطر بیسوادی ایشون.

کلا به نظرم برای زایمانهای نرمال شاید بد نباشه ولی برای مادران پرریسک اصلا توصیه نمیکنم به خاطر بیخیتلی و عدم توجهشون به خیلی چیزها.

2738

من پیش خانم دکتر زایمان انجام دادم، هیچ دستمزد جداگانه ای نگرفتن.خیلی دکتر خوب و مسئولیت پذیر و مهربونیه، خیلی پیگیر وضعیت و حال و احوال بیمارشون هست، الکی ب مادر باردار استرس وارد نمیکنه، دستشون هم خیلی خوبه من زود از بستر بیماری خارج شدم و سرپا شدم.

تو خداوند رویدادهای محالی🌷☘🌻❤