2733
2734

اطرافیان میگن تو که میتونی مگه بخوای خودت نگیری درصورتی که بچه من قبل خواب چه توروز چه شب حداقل نیم ساعت شیر میخوره چکارکنم نمیمیرم؟

همان شد که خدا خواست نه آنچه خودم خواستم خدایا راضیم به رضای تو 😊ممنون بابت تودلیمو گل پسرم ببخش ناشکری کردم سالم بذارش تو بغلم😍😙
من بچم شیر خشکیه  ۱۵ ماهشه میخوام بگیرم امسال

شیر خودمو میخوره

همان شد که خدا خواست نه آنچه خودم خواستم خدایا راضیم به رضای تو 😊ممنون بابت تودلیمو گل پسرم ببخش ناشکری کردم سالم بذارش تو بغلم😍😙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نمیدونم من شیرخشک میدم ولی بعد یکسال تو روز بیشتر غذا بده شیرم بعدافطار و موقع سحر بهش بده یا براش بدوش تو طول روز با شیشه بهش شیر بده

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
من بچه ام یکسالشه ولی روزه میگیرم.

اذیت نشدی؟

ماه رمضان فرداست ،فردا روزه میگیرم، 

امروز پیشوازه که به خاطر اون گفتم

2738

من بچم ۱۴ ماهشه 

از هرکی پرسیدم یا گفت نگیر یا گفت فقط خودت میتونی توان خودتو ببینی 

منم دیدم بچه تمام وقت شیر میخوره بخصوص شب تا صبح

صبح مثل زامبی ها گشنمه و همینطوریشم بخاطر گرما سرگیجه دارم چه برسه آب نخورم

واسه همین نمیگیرم