2737
2739
عنوان

سلام وبازم شوهر .........وقضاوت

973 بازدید | 70 پست

دوستان من شوهرم خیلی خوب بود وساده اصلا اهل فضای مجازی نبود یه بار اومد گفت اینستا بریز واسم منم رو حساب قبلی که داشتم ازش واسش ریختم حالا طوری نیس که اینستا داره درد من اینه که همه دخترای زیر ۲۵ سال فالوراشن واونا را دنبال میکنه دختراهم ببخشید یه مشت دختر که از بدنشون عکس میزارن واینااا دیشب نتشو وصل کردم دختره پست عکس سینه هاشو گزاشته بود من ناراحت شدم گفتم چرااینارا دنبال میکنی ویه دعوای درست وحسابی کردیم که من همیشه خسته وکوفته میام خونه تومیگی اینارو نبین منم گفتم ازبس سرت تو گوشیه واینارا میبینی من دیگه به چشمت نمیام وبامن سرد شدی اونم گفت سرد نشدم فقط چون حامله ای مراعاتتو میکنم که سمتت نیام خلاصه به نظرتون چه برخوردی کنم چیکار کنم من واقعا اذیت میشم این دخترای بد ولایک میکنه اونم جاهای حساس اینم بگم اصلا ندیدم دایرکت بره شایدم اگه بره پاک کنه تامن نبینم حالا چه خاکی به سرم بریزم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پاک کن اینستاشو

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
2728

یواشکی گوشی رو بردار و کم کم روزی دوتاشونو بلاک کن!
از اونجایی که خودت براش نصب کردی فکر نکنم بدونه چی شده فقط نامحسوس

خداجون بابت تمام داشته ها و نداشته ها شکر اما خدا جون یه نی نی رو لطفا به همه مامانای منتظر بده ... آمیـــــــــــــــــــــــــــــــن *
2738

پاک کن اینستاشو البته قبلش راضیش کن 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

یعنی چون خسته و کوفته میاد باید عکس هرزگی ببینه؟!!!!

بهش بگو پس منم چون باردارم و دارم به خاطر بچه تو اذیت میشم و نمیتونم زیاد رابطه داشته باشم میرم پیج همین مدل مردا دو فالو میکنم. گفتم در جریان باشی

اوووف به خدا حساس نیستم فقط خستهم ازاینکه خیلی توجه میکنه به دخترای اینیتا به نظرتون منم تو تلگ رام ...

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

واسم ی صلوات میفرستی؟؟😍😍😍ممنونم دووستم
2706