2410
2553
عنوان

مامانای نی نی دار بیاین گپ بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 142 پست
اره شنیدم شیر خشکیا خوب میخوابن خوبه دیگه شبا راحت میخوابی ماهم باید غذاهای مقوی بخوریم تا بچه سیر ...

عزیزم قبل خواب بهش غذا بده بذار شیر بشه راحت بخوابه

من اگه قبل خواب به دخترم سرلاک بدم پورد چهار مغز و غسل هم می ریزم توش تا صبح راحت میخوابه

ولی من خودم نمیدم چون روزا شیر نمیخوره میگم بزار شب گرسنه بشه شیر بخوره

ولی اگه خیلی خوابم بیاد سرلاک میدم خودمم راحت میخوابم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دخترم ۶ ماهشه دو هفته اس لب نزده 

البته بهتر چون آلرژی دارا منم رژیم بودم ۲۰ کیلو کم کردم شیرمم ارزش غذایی نداشت دیگه

الانم بیدار شده شیر بخوره نخوابید روپامه

ای جان کوچولو چرا ترک کرده؟! چند وقتشه باز امتحان کن حیفه هیچی جای شیر مادرو نمیگیره بچه رو واکسین ...

نمیدونم چرا

از سینه متنفر بود از روز اول هی دوشیدم دادم بهش.

یکماهش که کامل شد شیر دوشیده رو هم نخورد یک روز کامل گریه کرد ولی نخورد. منم دلم کباب شد دیگه شیرخشک دادم بهش.

اره تلاشمو کردم ولی خودش لوسه. منم دیگه میخوام روزه بگیرم بجاش😌

2720
آره شیرم که عالی بود ولی دخترم بعداز واکسن دو ماهگی دیگه سینه نگرفت هرجا دکتر بردم گفت حیف شیرو قطع ...

چه عجیب 

تو تلاشتو کردی خدا رو شکر هفت ماهم خوبه

میشه برای سلامتی نی نیم  صلوات بفرستین  .................................🌷🌷🌷

دخترمنم زود به زود بیدارمیشد برای شیر خوردن خداروشکر ۱ساله ازشیرگرفتمش راحت شدم

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      
نمیدونم چرا از سینه متنفر بود از روز اول هی دوشیدم دادم بهش. یکماهش که کامل شد شیر دوشیده رو هم نخ ...

حالا دختر من فقط شیر خودم تو شیشه میخورد

شیر خشک تو شیشه نمی خورد

و از وقتی شیرم خشک شد دیگه شیر خشک نخورد منم تو خواب بهش میدادم

2714

پسرم ماه دیگه دو سالش تموم میشه. از شیر گرفتمش 3ماهه.ولی باز شبها درست نمیخابه انقد اذیت میشم یهو بیدار میشه میزنه زیر گریه دکترم بردم گف همه چیزش سالمه. نمیدونم بی‌خوابی برا چی

پسرم ماه دیگه دو سالش تموم میشه. از شیر گرفتمش 3ماهه.ولی باز شبها درست نمیخابه انقد اذیت میشم یهو بی ...

چه زود ازشیر گ فتی طفلکی رو

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      
چه عجیب  تو تلاشتو کردی خدا رو شکر هفت ماهم خوبه

آره دختر من اعجوبه است

منم تا حالا همچین چیزی ندیده بودم

آره کلی زحمت کشیدم تا ۷ ماه بهش دادم

سینه هام کلا زخم شده بود چرک و خون ازش میزد بیرون ار بس میدوشیدم البته کنار سینه جایی فشار میدادم بدوشم زخم می شد نه نوک سینه

2706