2726

بچه ها دیشب ساعت ۱شب داداش گلم بدنیا اومد خیییییلی خوشحالم خیلی زیاد الهی ک اون کاربرایی ک تو نی نی سایت مثل من بی داداش و چند خواهر داشتن اگه خدا صلاح میدونه صاحب داداش بشن 😍😍الهی ک هرکسی درارزوی فرزنده خدا یه نی نی سالم وصالح قسمتشون کنه

آمین😍❤

من فرزند بزرگترم وسه تا خواهرداشتم ک خدا صلاح دونست ویه داداش بهمون داد به اسم محمد حسین❤

خیلی خوشحالم بچه ها خواستم خوشحالیمو باهاتون شریک بشم❤

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انشالله همیشه سالم باشه😍😍

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
مبارکه.... چندسالته

من متولدآذر۷۵

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2706