2733
2734

بالاخره امروز مامانم زنگ زد گفت که طلاق گرفتن....البته شوهرِ دختره خیلی دوسش داشت ولی دختره اخلاقش اینطوری بود که با مردهای دیگه خیلی راحت بود بیش از حد معمول واسه همین شوهرش همش عصبی میشد

خب

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم یه نفر میشناسم وسیله پرت میکنه اما به دیوار میزنه نه به کسی

نظرتون چیه 😐

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
بسی به جا بود😎

😘😘😘

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2738
شوهرته؟نظری ندارم معمولا این مورد رو نمیشه کاریش کرد

اری..😁

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
اری..😁

شوهرم منم پرت و پورت میکنه 

بعد دوساعت بعد خودش بلندمیشه حاصر میشیم میریم همونو میخریم

تا حالا دوتا قنجون و یه جانونی و یه جا دسمال کاغذی شکسته 

و الیته سه تا سینی بیقصد داشت میبرد سمت اشپزخونه از دستش افتاد

اسی تو و مامانت حرف میزنید وقت میکنید راجب خودتونم حرف بزنید؟ حال همدیگرم میپرسید یا نان استاپ در مورد طلاق این همسایه و فوت اون فامیل و اختلاس و خیانت اشراف خانم و اینا گپ میزنید؟ 

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
شوهرم منم پرت و پورت میکنه  بعد دوساعت بعد خودش بلندمیشه حاصر میشیم میریم همونو میخریم تا حال ...

اره منم هرچی میشکونه مجبورش میکنم میخره😁😁

پس شوهر من در این اخلاق نیکو تنها نیست😅😅

اره منم هرچی میشکونه مجبورش میکنم میخره😁😁 پس شوهر من در این اخلاق نیکو تنها نیست😅😅

نه داداشش شوهر منه 🤣 

اولین صبحونه زندگیمون فنجون رنگی رنگیامو نارنجیشو شکوند عنطر 🤣😂

ولی مهربونه خیلی 

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
نه داداشش شوهر منه 🤣  اولین صبحونه زندگیمون فنجون رنگی رنگیامو نارنجیشو شکوند عنطر 🤣😂 ولی ...

فدای سرشون 😂نزنن مارو بشکونن صلوات😐😐

فدای سرشون 😂نزنن مارو بشکونن صلوات😐😐

نه طفلیا اینا نهایتا خودشونو بزنن 

2706