2737
2734
عنوان

راهنمایی مادرانه

389 بازدید | 22 پست

سلام

لطفا قضاوت نکنید

ما چند سال با مادربزرگم بودیم و ی عموی مجرد داشتم ک متاسفانه چندین بار ب بهانه بازی وقتی پنج سالم بود....

بعد هم مدتی خودارضایی داشتم

باکره هستم ولی اون قسمت از لحاظ ظاهری خوب نیس هزینه عمل بالایی داره

منم کلی خواستگار دارم ک از ترس رد کردم

اخری رو خودم دوسش دارم چیکار کنم؟؟؟؟

خرم آن لحظه که جان میرود اندر طلبت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

رد نکن این مورد تقصیرشما نبوده که  عزیزم عموتون مقصر بوده اگه خاستگار روشنفکر باشه اصلاً لازم هم نیس بگی

البته بازم خودت میدونی

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2738
رد نکن این مورد تقصیرشما نبوده که  عزیزم عموتون مقصر بوده اگه خاستگار روشنفکر باشه اصلاً لازم ه ...

درست میگن اصلا نگو که رابطه عموتو شوهرت در آینده خیلی بد میشه وکلا پیامدهای خوبی هم نداره

درست میگن اصلا نگو که رابطه عموتو شوهرت در آینده خیلی بد میشه وکلا پیامدهای خوبی هم نداره

منظورمو متوجه نشدی منظورم این بود که خاستگار اگه روشنعکر باشه اصلاً حرفی از ابن چیزا بینشون ردو بدل نمیشه 

اصلاً منظورم رابطه عمو با خاستگار نبودش که

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

بله خودارضایی پیامدهای خوبی نداره اینو که میدونم ولی اون تعرض که تقصیر خودش نبوده که

نمیدونم انقد ضربه خوردم ک هر مردی بهم نزدیک میشه فقط میخام از اونجا فرار کنم

درمورد عموت تو مقصر نبودی ولی بعدش  خودارضایی خودش پیامدهای بدی برای ازدواج داره اینو نمیشه کاریش کرد

منظورمو متوجه نشدی منظورم این بود که خاستگار اگه روشنعکر باشه اصلاً حرفی از ابن چیزا بینشون ردو بدل ...

خب بالاخره نباید گفته بشه چه حرفش پیش بیاد چه نه حتی تو زندگی

2706