2737
2734
عنوان

تخت شدن شکم بعد از زایمان

401 بازدید | 20 پست

من دو ماهه زایمان کردم زایمان دومم هست قبلش شکمم تخت تخت بود برا زایمان اولمم سریع مثل قبل شد ولی الان مثل اولش تخت نشده با لباس خیلی پیدا نیست ولی خودم بدون لباس میبینم هنوز شکم دارم یا اگه خیلی چسبون باشه یکم پیداست لباسامم اکثرا رو تن و چسبونه خصوصا تو کمر و شکم چکار کنم که مثل قبل تخت بشه و شل نباشه ماهیچه ای بشه؟

تو خونه چه کارهایی میشع کرد؟

اگه بخوام باشگاه برم بدنسازی خوبه یا ورزشهای دیگخ؟

نمیخوام خودم لاغر بشمدفقط میخوام شکمم تخت بشه ولی وزنم کم نشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم بعده  زایمان اولم شکمم تخت شده ،یعنی تو اینکی میخاد بمونه شکمم من فکر میکردم مثل اول میشخ

الهی شکررررت ،خدایا دختر گلم و نی نی تو شکمم رو به خودت سپردم تویی که بهترین نگهدارنده ای
2738
وووای مشکل منم هس...منم دوماهه زایمان کردم شکمم بزرگتر از قبله    

گن ببند سریع جمع میشه من بیشتر خودم میفهمم شکم دارم تا بقیه پریشب جاریم میگفت راز موفقیتتو بگو بعد دو تا زایمان انگار نه انگار بهش گفتم دلت خوشه کدوم موفقیت باید بدون لباس ببینی تا معلوم باشه مثل اول نشده

سخته بلد نیستم اصلا بزنم دراز نشستم بعضی وقتها 10تا میزنم نمیدونم چند تا یا تو چند ست باید بزنم که ا ...

کمربند یا گن همراه اون هر روز رقص تو خونه بسیار جواب میده وقتی کمربند یا گن لاغری بستی باید برقصی تا خوب عرق کنه هر روز یه تایم مشخص مثلا باید هر روز 45 دقیقه تا نیم ساعت باشه 

خیال کن که غزالم بیا و ضامن من باش  
کمربند یا گن همراه اون هر روز رقص تو خونه بسیار جواب میده وقتی کمربند یا گن لاغری بستی باید برقصی تا ...

مشکل منم هس خانمی...ولی اصلا رقص بلد نیستم باور میکنی هرکاری میکنم یاد نمیگیرم...

2706