2726

شوهرم سونو گرافی کرده میخوام بدونم گریدش 3 هست یا دو؟؟؟

زن ها از عادی شدن، تکراری شدن، از مثل روز اول نبودن می ترسند! زن ها را مثل روز اول دوست بدارید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

[QUOTE=88988661][QUOTE= 88988542 ]ننوشته فقط نوشته ||| fatty liver [/QUOTE] عكس از سونو نميتوني بذاري؟[/QUOTE]

به نظر منظور گريد سه هست

و آوايي هست...كه كلمات را به كار نميگيرد...گوش بسپار (باردار نيستم،تذكر تاريخ امتحانمه كه هي ببينمش كمتر تو ني ني سايت بچرخم😑)
[QUOTE= 88988661 ][QUOTE= 88988542 ]ننوشته فقط نوشته ||| fatty liver [/QUOTE] عكس از سونو نمي ...

بدبخت شدم که 

زن ها از عادی شدن، تکراری شدن، از مثل روز اول نبودن می ترسند! زن ها را مثل روز اول دوست بدارید.

[QUOTE=88988904]بدبخت شدم که [/QUOTE]

چرا عزيزم؟ اتفاقي نيفتاده كه

رژيم بگيرن،چيزهاي چرب نخورن،غذاهاش بيشتر آبپز باشه،سبزيجات و حبوبات و سير و شويد بيشتر مصرف كنن،پياده روي و كاهش وزن داشته باشن...اگه چربي خون بالا دارن قرص مصرف كنن براي كنترلش،قرص ليورگل ١٤٠ هم براي درمان كبد چرب هست روزي يكي مصرف كنند

كبد چرب خيلي بيماري سختي نيست فقط بايد كنترلش كنن

و آوايي هست...كه كلمات را به كار نميگيرد...گوش بسپار (باردار نيستم،تذكر تاريخ امتحانمه كه هي ببينمش كمتر تو ني ني سايت بچرخم😑)
گرید 3 ولی درمان داره اگه دوست داشتی بگو راهنماییت کنم شوهر منم داشت کاملا خوب شد 

اره بگو خیر ببینی 

گرید همسرتم 3 بود؟؟؟

2706