2733
2734
عنوان

وام ازدواج

334 بازدید | 8 پست

سلام عشقا ميخواستم ببينم راسته وام ازدواج با كارت يارانه به جاي ضامن ميشه گرفت؟كسي تاحالا گرفته؟

من يكساله ازدواج كردم هنوز ب دليل نداشتن ضامن نتونستم بگيرم

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍

مبلغ یارانه باید بیشتر از قسط باشه و خب تقریبا غیر ممکنه چون باید بالای ده نفر باشی تا یارانت بیشتر از قسطت بشه

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبلغ یارانه باید بیشتر از قسط باشه و خب تقریبا غیر ممکنه چون باید بالای ده نفر باشی تا یارانت بیشتر ...

😂😂😂😂😂

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
2728
مبلغ یارانه باید بیشتر از قسط باشه و خب تقریبا غیر ممکنه چون باید بالای ده نفر باشی تا یارانت بیشتر ...

يعني چي اخه ما دونفريم اخبار و توي سايت هم نوشته بودن ك ميشه😢

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
اول هفت هشت تا بچه بیارین تا یارانتون زیاد شه بعد برید سراغ وام ازدواح😐😂

😂😂😂

يعني چي اخه ما دونفريم اخبار و توي سايت هم نوشته بودن ك ميشه😢

دقیقا از بانک همینو پرسیدم گفت چند نفریم گفتم فلان گفت نمیشه باید ده نفر باشید 😂(عزیزم یارانه برای اون عزیزانی هست که توی روستا زندگی میکنن چون ضامن کارمند ندارن بتونن از یارانه استفاده کنن و معمولا جمعیت روستاییان بیشتره )

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2738