2737
2734

خسته شدم  دخترم هرچی درست میکنم نمیخوره سفت شل شیرین ترش شور بی مزه یکسالشه7600 وزنشه امروز دکترش گفت شیر خودم رو دیگه ندم و دو وعده شیر خشک 4 وعده غذا کوووووو نمیخوره که خواهش میکنم پیشنهادی چیزی دارین بهم بگید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زینک سولفات بهش بده اشتهاشو بازمیکنه 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2728

بچه من 15ماهشه هر چی غذا میدم تف میکنه ولی شیر خشک خوب میخوره 12800وزنشه

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2738

منم به بچه ام بدم غذا نمیخوره ولی وزنش خوبه

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

وای وزنش برای یه سالگی خیلی کمه. دختر من 10ماهشه تو دندونه اشتهاش کمه ولی بزور بهش میدم غذا مه ضعیف نشه. شیر گوشت براش درس کن. بده بهش جن بگیره. تو خونه دنبالش بچرخ بده بخوره. ماست پرچراب و بستنی لیوانی و موز و سیب زمینی پخته و زرده تخم مرغ بده. شیر خشک بیشتر بده

خدا یا مرابه غیر از خودت واگذار نکن

عزیزم امضات...😖کجایی مگه؟

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2706