2410
2553
عنوان

ازمایش بارداریییی لطفا کمک

113 بازدید | 15 پست

خانما کی میدونه اگه چند روز از تخمک گذاری و تشکیل نطفه گذشته باشه رو نشون میده؟من میخوام فردا ازمایش بدم چون میخوام برم دندون پزشکی اول گفتن مطمئن بشم باردارم یانه اخرین پریودیم 25 فروردین  تا 28 ام یا 29ام بود الان ب نظرتون مشخص میشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یازده روز پس از لقاح نشون میده

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
2456
2714

الان دندون پزشکی هم بری هیچی نمیشه، خیلی زوده، برو به کارات برس

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!
الان دندون پزشکی هم بری هیچی نمیشه، خیلی زوده، برو به کارات برس

تا فهمیدن اقدام میکنم گفتن جواب بیار یا برات کار انجام بدیم اینجوری نمیشه تقصیر منه نباید میگفتم اخه ترسیدم وقتی گف عکس باید یگیری گفتم اگ باردارباشم اشعه ضرر داره

عزیزم سلام من اون تاپیکی رو ک گفته بودید میخاید بچه دارشید ولی شرایط مالی خوب نیست دیدم...منم کپیی شمام میشه راهتمایم کنید چیکارکردین

😍 بالاخره منم توی 21بهمن 99بعد دوسال مادر شدم خدایاشکرت دوستان دعا کنید نی نیم سالم بیاد بغلم انشالله قسمت همه منتظرا💕
عزیزم سلام من اون تاپیکی رو ک گفته بودید میخاید بچه دارشید ولی شرایط مالی خوب نیست دیدم...منم کپیی ش ...

والا هنوز باردار نشدم ولی امید دارم خدا روزی بچه رو میرسونه قطعا اگه هیچ بچه ای ندارید ب نظرم منتظر بهترشدن شرایط مالی نمونید ولی اگه یکی رو داری پس بهتره صبرکنی تا شرایط بهتر بشه 

2706