2726
عنوان

کیا تاپیک خضر نبی رو خوندن

358 بازدید | 18 پست

ترسناکه برم بخونم؟اخه حوصلم سررفته شوهرمم نیس.میگم اگه بخونم یوقت ترسناک نباشه شب بترسم🙄

من پر از حرف سکوتم    خالیم رو به سقوطم                  بی تو و آبی عشقت      تشنه ام کویر لوتم                    نمیخوام اشفته باشم      آرزوی خفته باشم                 تو نزار اخر قصه حرفمو نگفته باشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آره برای من ترسناک بودفردای شبی که خوندمش مثانه درد داشتم شدیددد😣

مگه چی نوشته بودن؟

بعضي ها با رفتارهايشان فکر ميکنند:اين دنيا "خدایی" ندارد،روز قيامت ندارد،حساب و کتاب ندارد،دار مکافات ندارد،حالا هر چقدر که دلت مي خواهدبد باش!دروغ بگو‍‍،تهمت بزن ريا کن دلي را بشکن راحت باش!!  اما بدان خدايى هم هست
واااا ديگه پيامبر خدا كه ترسناك بودن نداره ك😐

ن اخه بعضیا چیزای ترسناکی میگن خرافات و اینا من میترسم

فقط ی کامنت رو خوندم ترسناک بود دیگه ادامه ندادم ب خوندن.وگرنه منظورم پیامبر خدا نبود ک 

کافر ک نیستیم 😐😐

من پر از حرف سکوتم    خالیم رو به سقوطم                  بی تو و آبی عشقت      تشنه ام کویر لوتم                    نمیخوام اشفته باشم      آرزوی خفته باشم                 تو نزار اخر قصه حرفمو نگفته باشم
آره برای من ترسناک بودفردای شبی که خوندمش مثانه درد داشتم شدیددد😣

جدی؟ پس نمیخونم

ن اخه بعضیا چیزای ترسناکی میگن خرافات و اینا من میترسم فقط ی کامنت رو خوندم ترسناک بود دیگه ادامه ن ...

نه چيز ترسناكي نداره فقط امام رضا گفته اگه اسمسو گفتيد واسش سلام بفرستيد چون اونجا ظاهر ميشه همين 

هيچ ترسيم ندار😐😆

من کلا از چیزای ماوراطبیعه میترسم. شاید برای بعضیا ترسناک نباشه اما منو میترسونه

منم .اصن میرم تو بحرش میخوام دیوونه شم از ترس .اینکه بعضی لحظه ها برا ادم تکراریه و یادت میفته قبلا این لحظه رو دیدی  خیلی عجیبه

2706