2726

سلام دوستان

من تقریباً روزهایی که پاکم شبها بلند میشم و نماز شب میخونم، اما دیشب بعد از اینکه نماز صبح رو خوندم و خوابیدم یه خواب وحشتناک دیدم ؛ یه موجود وحشتناک پشت میله های شیشه امون میخواست بیاد تو، منم دقیقا روبرو پنجره میخونم ، حالا اینقدر میترسم بلند شم واسه نماز، چیکار کنم؟ خیلی خیلی ترسیدم دیشب قلبم داشت تند تند میزد و از خواب پاشدم، فکر میکنم شب این موجود دوباره میاد سراغم

خوش به سعادتتون 😔

برای منم خیلی دعا کنید 

انشاالله خدا به منم توفیق بده بخونم خیلی دوست دارم

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه عزیزم چیزی نیست به فال نیک بگیرش.منمـییه مدت عمل کرده بودم ننیتونستم نماز بخونم خواب دیدم دسته دسته حیوون دارن ازپیشم ردمیشن منم میهواستم برم قبرستون یهو یه گاوی نگام کرد گفت توچرا نماز نمیخونی یعنی روحم رفت ازترس بیدارشدم انقدرگریه کردمـگفتم خدایا منـنمیتونستم حتی تکون بخورم غسل ندارم  گفتم اب اوردن وضو گرفتم همونجوری نماز خوندم باوجودیکه خون هم ازعمل به بدنم بودوتمیز نبودم 

میشه برام یه دونه  صلوات بفرستید 😢