2737
2734
عنوان

دوستان کسی بلده محاسبه پریودی؟

231 بازدید | 20 پست

دوستان من چندماه پیشمو یادداشت کردم بعد یکی از دوستام میگه نباید اینجوری تاریخا قاطی باشه وقتی این ماه 20 میشی ماه بعدم همون باید بشی حالا نمیدونم چجوریه مشکل هورمونی دارم یعنی؟؟ 

معنی اسمم یعنی کیک ،تعجب نکنید لطفا ،همینجوری زدم از بس هرچی زدم قبول نکرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سیکل نرمال 30 روزه نیست

بین 24 تا 28 روزه

مثلا 30 ام شدی ماه بعد 25 یا 26 یا نهایت 28

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
2738

ن مشکل هورمونی نداری چندم پریود میشی ووقتی تموم شد سری بعد چندم میشی

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
ن مشکل هورمونی نداری چندم پریود میشی ووقتی تموم شد سری بعد چندم میشی

24مرداد
۱۵ 
11مهر
۶ 
۷ 

اینجوری باید حساب کنی. مثلا این ماه ۲۰ شدی از همون روز اول میشماری تا ۲۸ الی ۳۰ روز بعدش 

تاریخ چندماه پیشمو گذاشتم میشه ببینید

24مرداد ۱۵  11مهر ۶  ۷

چن تا عدد نوشنی متوجه نشدم

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
2706