2726

ینی قشنگ خسته م الان 😭😭😭😭

ميدونم خیلی ا بچه ندارن و آرزوشون ه ميگن ناشکری نکن 

نمیکنم بخدا ولی ديگه بعضی وقتا نمیکشم😳😳

صرفا جهت خالی کردن خودم ه 

دخترم 5 سالشه خیلی غرغروعه ینی این که ميگم غرغرو ینی همه ش دنبال بهانه ست چرا دم خر درازه چرا در کوزه بازه اصن يه وضع افتضاحي 

همه دور و بریامم ديگه میگن چجوری اعصابت ميکشه 

واقعا ديگه بعضی وقتا صبرم تموم ميشه 

موقع بیرون رفتن يه مکافات بیرون يه مکافات 

موقع غذا خوردن يه بدبختی 

نمونه ش بعدظهر داشتیم ميرفتیم بیرون انقد بهونه الکی گرفت و گریه کرد که نرفتیم بعدش دوبرابر گریه کرد آخرم دعوا ش کردم 

متنفرم از دعوا کردنش ولی مجبورم میکنه بعدش آروم ميشه😒😳

چی بگم ديگه که بفهمید چقد نق نقوعه 

جورابم اذیت میکنه در صورتی که عاديه کفشم داخلش چيزيه و این پروسه ی کفش در آوردن ده بار انجام ميشه و چیزی توش نيس 

مارک لباس م و بکن

قاشق ميدم يه کم خیس باشه گریه میکنه 

غذا نميخوره ینی توش هویج نباشه گوجه نباشه هیچیییی 

میوه نميخوره مغزیجات نميخوره 

لبنیات نميخوره 

اقاااااا لپ کلام ديونه م کرده

بخدا گند زدم به این ژنتیک 

يه عمو داره انقد از اخلاقاش بدم ميومد اینم همه چی ش به اون رفته 

از وسواس بودن و بدغذایی بگیر تا غر غرو بودن😭😭😭😭😭

ميدونم خیلی غر زدم الان ولی به کی بگم خب 😭

از بچگی ت لذت ببر مادر چرا انقد سخت میگیری به خودت 😳

هیچ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

الکی ک نمیگن مادر  

بچه بد غذا سخته خودم یکیشو دارم ی وقتا اینقدر گریه میکنم ولی میشه چکار کرد .همیشه محبت و ارامش جواب میده 

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))

اي جاااانم

عزيزم ببرش پيش روانشناس كودك تا اين مسئله هنوز كوچيكه بتونيد درستش كنيد

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
اخی غر غروعه دیگه اشکال نداره باخودت زود زود بگو این هم بگذرد😍😍

دوره ای قاطی میکنه ها 

يه مدت خوبه حال میکنم بخدا 

ولی وای به حال روزی که از دنده لج بيدار شه

هیچ

ان شالله خدا ب شما توان‌بده بمنم همینطور دوتا بچه کوچیک‌دارم یکی غذا نمیخوره یکی شیر 😢😢😭

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
اي جاااانم عزيزم ببرش پيش روانشناس كودك تا اين مسئله هنوز كوچيكه بتونيد درستش كنيد

ینی ببرم خوب شه که میبرم 

آخه نمیشناسم کس خاصی و 

پدر شوهرم خودش روان شناس ه از همه بدتره 🙈🙈🙈🙈

هیچ

واییی خیلی سخته غر زدن 

دختر من تا یکم بخواد غر بزنه روانی میشم 

ولی زود ساکتش میکنم نمیکشم هر کسی یه تحملی داره 

من چند بار گفتم اگر اذیتم کنی میرم تنها میمونی یا مریض میشم میمیرم خوب جواب داده 

لطفا کسی نریزه سرم ها 

پسر قشنگم خوش اومدی تو قلبم منتظر بوسیدنو بوییدنت هستم ارسلانم 
ان شالله خدا ب شما توان‌بده بمنم همینطور دوتا بچه کوچیک‌دارم یکی غذا نمیخوره یکی شیر 😢😢😭

ای جان دوتا که خیلی سخته 

من متاسفانه سقط کردم وگرنه منم چن وقت ديگه درگیر میشدم حسابی 

به قول دوستمون میگذره ديگه 

جاهای سختش زودتر بگذره

هیچ
مرسي به همین نیاز دارم الان  

حتما برو پیش یه روانشناس کودک

مشکلت سخت هست اما به کمک حرفه ای احتیاج داری

بیشار از همدردی

خدا قوت

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
واییی خیلی سخته غر زدن  دختر من تا یکم بخواد غر بزنه روانی میشم  ولی زود ساکتش میکنم نمی ...

نمیریزم سرت ولی گناه داره طفلک نگو هیچ وقت 

جواب ميده الان ولی اسیباش بيشتره بخدا 

انقد اضطراب جدایی ميگيره عذابت ميده 

من هر وقت عصبانی میشم فقط ساکت میشم خودش میفهمه اشتباه کرده 

داد میزنم سرش که خیلی خیلی خودم و کنترل میکنم ولی بعضی وقتا ديگه رژه ميره رو مخم

هیچ
ینی ببرم خوب شه که میبرم  آخه نمیشناسم کس خاصی و  پدر شوهرم خودش روان شناس ه از همه بدتر ...

اينجور بچه ها نبايد تنها باشن و اگه تك بچه باشن واويلاست ديگه... 

سعي كن بزاريش تو محيط هاي شلوغ و همبازي داشته باشه كم كم كمرنگ ميشه عاداتش مرتب هم بهش بگيد نبايد اين كارو كني...ببين اگه اينجوري باشي همه ميگن چقدر غرغروئه و باهات بازي نميكنن...آفرين دخترم كه ديگه غر نميزنه و...

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
2706