1507
1411

ینی قشنگ خسته م الان 😭😭😭😭

ميدونم خیلی ا بچه ندارن و آرزوشون ه ميگن ناشکری نکن 

نمیکنم بخدا ولی ديگه بعضی وقتا نمیکشم😳😳

صرفا جهت خالی کردن خودم ه 

دخترم 5 سالشه خیلی غرغروعه ینی این که ميگم غرغرو ینی همه ش دنبال بهانه ست چرا دم خر درازه چرا در کوزه بازه اصن يه وضع افتضاحي 

همه دور و بریامم ديگه میگن چجوری اعصابت ميکشه 

واقعا ديگه بعضی وقتا صبرم تموم ميشه 

موقع بیرون رفتن يه مکافات بیرون يه مکافات 

موقع غذا خوردن يه بدبختی 

نمونه ش بعدظهر داشتیم ميرفتیم بیرون انقد بهونه الکی گرفت و گریه کرد که نرفتیم بعدش دوبرابر گریه کرد آخرم دعوا ش کردم 

متنفرم از دعوا کردنش ولی مجبورم میکنه بعدش آروم ميشه😒😳

چی بگم ديگه که بفهمید چقد نق نقوعه 

جورابم اذیت میکنه در صورتی که عاديه کفشم داخلش چيزيه و این پروسه ی کفش در آوردن ده بار انجام ميشه و چیزی توش نيس 

مارک لباس م و بکن

قاشق ميدم يه کم خیس باشه گریه میکنه 

غذا نميخوره ینی توش هویج نباشه گوجه نباشه هیچیییی 

میوه نميخوره مغزیجات نميخوره 

لبنیات نميخوره 

اقاااااا لپ کلام ديونه م کرده

بخدا گند زدم به این ژنتیک 

يه عمو داره انقد از اخلاقاش بدم ميومد اینم همه چی ش به اون رفته 

از وسواس بودن و بدغذایی بگیر تا غر غرو بودن😭😭😭😭😭

ميدونم خیلی غر زدم الان ولی به کی بگم خب 😭

از بچگی ت لذت ببر مادر چرا انقد سخت میگیری به خودت 😳

گروه آبی >وزن شروع: 64.5 >  وزن فعلی: 62.400  >   ۶۱۷۰۰  وزن هدف: 53   من ميتونم 💪 💪💪💪💪      

اخی غر غروعه دیگه اشکال نداره باخودت زود زود بگو این هم بگذرد😍😍

فقط 40 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرم برادلخوشیه باردارنیستم 😔😔کاش به زودی واقعی بشه وبارداربشم 😢😢😢😢خداخسته ام میبینی😢داغونم 😢😢😢خدا بسه چقدرمیخوای منوبچزونی یعنی من اینهمه بدم ولی هرچقدربدباشم فکرنکنم مستحق اینهمه تنبیه باشم                مرگ روبیشترازاین زندگی دوست دارم 

اگر هر سوالی درباره ختنه نوزادان دارید اینجا را کلیک کنید

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران

1473

اي جاااانم

عزيزم ببرش پيش روانشناس كودك تا اين مسئله هنوز كوچيكه بتونيد درستش كنيد

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم بزرگترین خواسته ام اول ظهور مهدی موعود(عج)💚 بعدشم شنیدن صدای قلبِ نی نی م💚میدونم یه روزی به منم نظر میکنی و میتونم بچه مو بغل بگیرم💚🥰
من اومدم ابراز همدردی کنم و برم . خدا توان بده بهت 

مرسي به همین نیاز دارم الان 

گروه آبی >وزن شروع: 64.5 >  وزن فعلی: 62.400  >   ۶۱۷۰۰  وزن هدف: 53   من ميتونم 💪 💪💪💪💪      
اخی غر غروعه دیگه اشکال نداره باخودت زود زود بگو این هم بگذرد😍😍

دوره ای قاطی میکنه ها 

يه مدت خوبه حال میکنم بخدا 

ولی وای به حال روزی که از دنده لج بيدار شه

ان شالله خدا ب شما توان‌بده بمنم همینطور دوتا بچه کوچیک‌دارم یکی غذا نمیخوره یکی شیر 😢😢😭

از اینکه زن هازیاد گذشت میکنند زیاد خوشحال نباشید.عمر احساس یک زن باهر بار که کوتاه میاد. کوتاهتر میشه...!
اي جاااانم عزيزم ببرش پيش روانشناس كودك تا اين مسئله هنوز كوچيكه بتونيد درستش كنيد

ینی ببرم خوب شه که میبرم 

آخه نمیشناسم کس خاصی و 

پدر شوهرم خودش روان شناس ه از همه بدتره 🙈🙈🙈🙈

1432

واییی خیلی سخته غر زدن 

دختر من تا یکم بخواد غر بزنه روانی میشم 

ولی زود ساکتش میکنم نمیکشم هر کسی یه تحملی داره 

من چند بار گفتم اگر اذیتم کنی میرم تنها میمونی یا مریض میشم میمیرم خوب جواب داده 

لطفا کسی نریزه سرم ها 

وقتی داری خیانت میکنی زیر لب نگو اون چقدر سادس به خودت بگو :من چقدر آشغالم
ان شالله خدا ب شما توان‌بده بمنم همینطور دوتا بچه کوچیک‌دارم یکی غذا نمیخوره یکی شیر 😢😢😭

ای جان دوتا که خیلی سخته 

من متاسفانه سقط کردم وگرنه منم چن وقت ديگه درگیر میشدم حسابی 

به قول دوستمون میگذره ديگه 

جاهای سختش زودتر بگذره

مرسي به همین نیاز دارم الان  

حتما برو پیش یه روانشناس کودک

مشکلت سخت هست اما به کمک حرفه ای احتیاج داری

بیشار از همدردی

خدا قوت

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
واییی خیلی سخته غر زدن  دختر من تا یکم بخواد غر بزنه روانی میشم  ولی زود ساکتش میکنم نمی ...

نمیریزم سرت ولی گناه داره طفلک نگو هیچ وقت 

جواب ميده الان ولی اسیباش بيشتره بخدا 

انقد اضطراب جدایی ميگيره عذابت ميده 

من هر وقت عصبانی میشم فقط ساکت میشم خودش میفهمه اشتباه کرده 

داد میزنم سرش که خیلی خیلی خودم و کنترل میکنم ولی بعضی وقتا ديگه رژه ميره رو مخم

ینی ببرم خوب شه که میبرم  آخه نمیشناسم کس خاصی و  پدر شوهرم خودش روان شناس ه از همه بدتر ...

اينجور بچه ها نبايد تنها باشن و اگه تك بچه باشن واويلاست ديگه... 

سعي كن بزاريش تو محيط هاي شلوغ و همبازي داشته باشه كم كم كمرنگ ميشه عاداتش مرتب هم بهش بگيد نبايد اين كارو كني...ببين اگه اينجوري باشي همه ميگن چقدر غرغروئه و باهات بازي نميكنن...آفرين دخترم كه ديگه غر نميزنه و...

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم بزرگترین خواسته ام اول ظهور مهدی موعود(عج)💚 بعدشم شنیدن صدای قلبِ نی نی م💚میدونم یه روزی به منم نظر میکنی و میتونم بچه مو بغل بگیرم💚🥰
1476
حتما برو پیش یه روانشناس کودک مشکلت سخت هست اما به کمک حرفه ای احتیاج داری بیشار از همدردی خدا قو ...

باید بگردم دنبال يه کاربلدش

باید بگردم دنبال يه کاربلدش

اگه تهران هستید برو پیش دکتر قاسم زاده

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
اينجور بچه ها نبايد تنها باشن و اگه تك بچه باشن واويلاست ديگه...  سعي كن بزاريش تو محيط هاي شل ...

میبرمش کلاس جدیدا 

از مهرم که پیش ميره 

با بچه ها خوبه خداروشکر دوست پیدا میکنه زود 

بهش ميگم تاثیرش همون لحظه ست 

بعدش یادش ميره😳

1514