2703
2553
اگه سلام کنی ادرس درست میدن  نکنی اشتباه

چه قوانین پیچیده ای دارن 😳😁

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره 

یه سری ما ادرس پرسیدیم دو تاجوون بودن گفتن مستقیم برو 

یکم ک رفتیم شک کردیم اخه بدجور لبخند میزدن وایسادیم پرسیدیم گفتن برعکس اومدین 

برگردین همون جایی ک بودین

پسر نازم عاشقتم  
2720
اگه سلام کنی ادرس درست میدن  نکنی اشتباه

😂😂😂😂😂

من خودم اصفهانی هستم یه شهر دیگه زندگی میکنم اگه کسی ازم آدرس بپرسه انگار اصلا نمیتونم بگم بلد نیستم فکر کنم یه دلیلش این باشه 😂😂😂😂😂

عزيزم کسي قصد نداره ادرس اشتباهي بده ولي من خودم و اطرافيان و دوستام رو ميبينم که ذهني بلدن هر جاييو, دقيق تو ذهنم نقشش نيست خودم ميتونم طرف رو ببرم جايي ولي اين يادم نيست دقيق که بگم اول راست بعد چپ و فلان ممکنه بگم هم بد بگم يا چپ و راست رو يادم بره 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
2714

دقیقاااا😂نامزد من مال اصفهانه .چند روز پیش اومده بود شهر مارفتیم بیرون قدم بزنیم.یه اقاهه یه ادرس پرسید من بلد نبودم.نامزدم بااعتماد بنفس ادرس داد.اخرسر که بهش گفتم تواینجارو بهترازمن بلدی گف من شانسی ادرس دادم😑حالا میره برمیگرده

نه خیلی وقتا که دیگه واقعا نمیدونن میگن از این ور برو ببین میرسی یا نه 

خخخخ خودمم تقريبا همينجوريم  شايد يه علتش اين باشه که اصفهانيا خيلي تعارفي و رودربايستي دارن روشون نميشه ن بگن و بگن بلد نيستبم... ديگه نميدونن دارن طرفو گم ميکنن 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
دقیقاااا😂نامزد من مال اصفهانه .چند روز پیش اومده بود شهر مارفتیم بیرون قدم بزنیم.یه اقاهه یه ادرس پ ...

منم اصفهانیم ولی با واژه ی بلد نیستم و نمیدونم هم اشنا هستم😁😁😄😄

خخخخ خودمم تقريبا همينجوريم  شايد يه علتش اين باشه که اصفهانيا خيلي تعارفي و رودربايستي دارن رو ...

آره فکر کنم همینه واقعا کل ایران تعارفی هستن دیگه تو اصفهان تعارف بیداد میکنه 

2706