2726
عنوان

دلدرد در هفته سی و شش بارداری

110 بازدید | 6 پست

سلام. خوبید؟!

مامانا کسی از شما بوده تو اواخر هفته سی و شش دلدرد داشته باشه؟

یکی دو روزه اینطورم. خفیفه اما هست. اذیت میشم کمی. خطرناک نیس. بیزحمت تجربیاتتونو بگید برام

لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود/ حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت.سیب را چیدمو و در دلهره دستانم/سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت. تا سه بس بود که بشمارمو در دام افتد/گفت یک دو ولی افسوس ۳ را دوست نداشت*آقای جوینی*  
من يه سري اينطور شدم الان هفته ٣٢هستم  نميدونم چيشد يهو بهم  كيسه اب گر م بازور پر كردم& ...

میگم نکنه درد زایمان باشه

لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود/ حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت.سیب را چیدمو و در دلهره دستانم/سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت. تا سه بس بود که بشمارمو در دام افتد/گفت یک دو ولی افسوس ۳ را دوست نداشت*آقای جوینی*  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ن عادیه منم درددارم حتی بدنم وکمرم دردمیکنه شبااصلاخواب ندارم

امیدوارم.‌دردش به کنار. نگرانیش اذیتم میکنه

فك نكنم  هر چند دقيقه بگيره ول كنه

نه. ممتده دردش

امیدوارم.‌دردش به کنار. نگرانیش اذیتم میکنه

استرس نداشته باش 

دلایل بودنم راهرروزمرورمیکنم    هرروزازتعدادشان کم میشود                              آخرین باری ک شمردمشان                                         تنهایک دلیل برایم باقی مانده بود                        آن هم وجودتوبود 💓دخترم💓                                💞💞💞💞💞