2733
2734

چن هفته سقط کردی عزیزم

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
باید اول از همه ببینی مشکل از کجا بوده که سقط کردی بعد اقدام کنی و تحت نظر باشی.

قلبش ایستاد. همه ازمایسا رو قبلا دادم هردو سالمیم

خدایا مرسی ازت بابت همه چی. 😍😍
هشت هفته

عزیزم متاسفم بابت این اتفاق

من بچه توی شونزده هفته بود که تو رحم فوت کرد و من خبر نداشتم

هفته نوزدهم بودم که فهمیدم و هفته بیست با قرص از بدن رفت بیرون

الان تقریبن هفت ماه از اون اتفاق گذشته و من شیش هفته هستم

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر
2738
عزیزم متاسفم بابت این اتفاق من بچه توی شونزده هفته بود که تو رحم فوت کرد و من خبر نداشتم هفته نوزد ...

اخی واس اولی متاسفم واسه دومی بت تبریک میگم. ایشالا سالم بدنیا بیاریش. 

چن وقت بعد اقدام کردی؟؟؟؟ 

قبلش هر چی مشکل داشتم برطرف کردم کم کاری تیروئید عفونت و کم خونی

همه آزمایشام که اوکی شد اقدام کردم

از نظر مکمل و غذا هم خیلی به خودم میرسیدم

البته من یه پسر کوچولوی دو ساله هم دارم از شیر گرفتمش قبل اقدام

اخی واس اولی متاسفم واسه دومی بت تبریک میگم. ایشالا سالم بدنیا بیاریش.  چن وقت بعد اقدام کردی؟ ...

ممنونم از همدلیت گلم

پنج ماه بعد اقدام کردم دفه اول نشد دفه دوم شد

قبلش هر چی مشکل داشتم برطرف کردم کم کاری تیروئید عفونت و کم خونی همه آزمایشام که اوکی شد اقدام کردم ...

مشکل من فقط الان عفونتمه. ک قراره برم دکتر بخاطرش. الان ی ماه از سقطم میگذره. چن ماه بعد اقدام کردی ؟؟؟

2706