2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من شوهرم کسی بود که به دید طنز بهش نگاه میکردم..توی دلم بهش میخندیدم و مسخره ش میکردم..هر موقع فکر میکردم که ممکنه یه روز شوهرم بشه با خودم میگفتم مگه خل شدی ؟؟؟!!! آدم قحطه ؟؟😂😂😂😂...این پسره ماست ریقو یه لا قبا ؟؟!! امکان نداره...ولی در نهایت زنش شدم..الانم خداروشکر انقدر میخامش که خدا میدونه...فقط خدا میدونه چقدر دوسش دارم...😍😍😍

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سرّ غیب 🌹🌹🌹   باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور🌹🌹🌹🌹🌹

من یکی رو که واقعا ایده آلم بود زبونم بسته شد رد کردم نمیدونم واقعا چرا😔و با یکی که برعکس معیارام بود ازدواج کردم البته خیلی  راضیماااااا خوشبختانه تاشکری نمیکنم اصلا،منظورم به قسمت بود

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘

من از خدا خواستم که یه شوهری نصیبم کنه که خیلی عاشقم باشه هفته بعد چندتا زنگ زدن برا خواستگاری ومن نمیدونم به چه دلیلی به همسرم بله گفتم و اونم میگه وقتی اومدم ببینمت اولش اصلا ازت خوشم نیومد ولی یهویی انگار یکی بهم گفت برو با دختره صحبت کن و وقتی باهام حرف زد عاشقم شد این یعنی قسمت.

2706