2726
عنوان

پودر بچه. بیاین

4941 بازدید | 75 پست

سلام. شما برا نی نی هاتون پودر استفاده میکنید؟؟؟چه مارکی؟, و اینکه تا چن سالگی پودر کاربرد داره؟و من ی پودر دارم روش نوشته برا زیر سه سال استفاده نشود!فک کنم فیروزه. مگه بالای سه سال هم پودر میزنن؟؟؟میشه راهنمایی کنید.

دخترم بدنیا اومد. برا سلامتی فرشته کوچولوم یه صلوات بفرستید. ممنون.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کرم سوختگی؟چ مارکی خوبه؟

کالاندولا

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
پودر نزنی بهتره پوست بچه خشک میشه انگار! به جاش پماد زینک اکساید یا آلوئه ورا فیروز رو بزن

اها. ممنون.

من همه پمادارو کرمارو پودر همه روووو امتحان کردم نمیدونم چرا سوختگی پسرمن خوب نمیشه ۷ روزه سهاله ببی ...

وااتیییی. ببر دکتر شاید قارجه 

یه دختر دارم شاه نداره صورتی داره ماه نداره         
من همه پمادارو کرمارو پودر همه روووو امتحان کردم نمیدونم چرا سوختگی پسرمن خوب نمیشه ۷ روزه سهاله ببی ...

وای. چقد وحشتناکه. 

وااای دلم ریش شد . طفلی .. اصلا پوشکش نکن . ازاد باشه زیادی همه چیو نمال کالاندولا بزن فقط

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2706